Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A művészeti iskolák akt...

A művészeti iskolák akt modeljei általában miért idősek?

Figyelt kérdés
model, akt

2023. júl. 4. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
mert fiatal srácok csak ritkán vállalják. én eddig csak kettőről tudok összesen.
2023. júl. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
A modell kétszer is 2 l.
2023. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Huszonkettő és huszonnégy éves korom között többször modellkedtem és ezek közül számtalan akt volt. (Az egyértelműség kedvéért, nő vagyok.)

Egy idősebb ember kisebb eséllyel lesz zavarban a teste miatt, legalábbis én ezt hallottam vissza leginkább a modellkedéseim során. Az, hogy akár egy tucatnyi ember a meztelen testedet nézi, az sokaknak kívül esik a komfortzónáján, főleg a fiataloknál, akik még sokkal nagyovv hangsúlyt fektetnek a külső megjelenésükre.

2023. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
18%

"Nem vagyok én apáca, de ágaskodik a "páca"" - bár ez nem teljesen illik ide a valódi jelentése szerint.


Nyilván sokak nem csak a ceruzájukat farigcsálnák, ha fullos bige vagy kigyúrt ödön ülne a kövön.

2023. júl. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Talán azért is, hogy a diákok ne a nyálukat csorgassák, hanem tényleg, mint modellt nézzék. De szerintem is benne van, hogy az idősebbek már nem jönnek úgy zavarba. Meg szerintem a diákok is kevésbé jönnek zavarba egy idős akt modell láttán. Jobban a modell látják benne, mint a férfit vagy nőt.
2023. júl. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Egyszerűen nem találnak mást.
2023. júl. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
41%
Én mentem volna fiatalon is, de senki nem kért meg rá. Hol keresnek ilyet?
2023. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
65%

Durva hogy érkezett már 7 komment és mindenki csak tippelget, de senki sem tudta megválaszolni a kérdést.


Alapból ritkán keresnek fiatal modelleket erre a célra, mert nehezebb őket rajzolni. Max rövid időre szoktak fiatalt felkérni vagy külön témához. Előfordul, de ritka. Egy tanulmányrajznál nem a fotórealisztikusság a cél, hanem a karakterábrázolás. Az idősebb emberek pedig karakteresebbek, ennyi. Egy sima feszes bőrt bőrhibák nélkül sokkal nehezebb visszaadni, mint mondjuk a ráncokat. Az árnyékolás meg rémálom..

2023. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%
Szívesen vállalok aktmodellkedédt. Bár mondjuk már nem vagyok 20 éves. De őreg sem.
2023. júl. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

1. aki idősebb, annak ez egy jópofa nyugdíjkiegészítés. egy fiatal nem fog 3 óráig ücsörögni egy szál pöcsben, 5000 forintért

2. egy idősebb már nem fészkelődik, hanem a gondolataiba merülve képes egy helyben ülni.


mit akarsz még megtudni?

2023. júl. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!