Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Fel nem tudom fogni, hogy...

Fel nem tudom fogni, hogy miként képes valaki egyszerre két kézzel és két lábbal 8 akvarelt készíteni, amik tökéletesre sikerültek?

Figyelt kérdés
Gondolom a lábaival és az ügyetlenebbik kezével is megtanult külön festeni, és rengeteget gyakorolhatott. De egy egyszerű földi halandó hogy képes ilyet megcsinálni? Aki rajzolt már valaha vagy festett, az tudja hogy az arányokat sem olyan könnyű eltalálni, pláne ha nincs előrajzolva. Ő meg mindegyik papíron be tudta mérni az arányokat, és megfesteni mindegyiket fejből? Mert nem láttam fotókat amiről nézte volna miket kell festenie. Vagy ha valamiben trükközött volna, az miben lett volna. Lehet csak az irígyég beszél belőlem, de elsőre azt hittem, hogy a videó egy trükk, és amikor időnként megállítja a videófelvételt, addig egyenként hagyományos módszerrel festi őket tovább. De utána megmutatta, és még akkor is gyanús volt egy kicsit. De tény hogy egy zseni, és 100 millióból talán ha 1 ember képes erre szerintem legalábbis. Itt a videó róla: [link]

2023. aug. 19. 21:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve a kezeivel rajzol, a lábaival meg fest.
2023. aug. 19. 21:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Fúú mintha valami nagy csinos pókot néznék
2023. aug. 20. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű: adhd. De lehet, hogy csak fel van gyorsítva a felvétel... 🤔
2023. aug. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3 Persze, hogy fel van gyorsítva, mivel 8-9 órás igazából. De akkor is óriási teljesítmény , és csoda. Én egyet is épp hogy meg tudnék rajzolni, és nem is biztos hogy ilyen jó lenne, mint bármelyik. Na meg persze neki fejjel lefelé vannak, és azt nem értem, ha nem fotó alapján rajzol, hogy lehetnek ilyen részletesek.Meg mindkét lábujjai közt 1-1 ecset, hogy tudja irányítani őket? Vagyis összehangolni az egészet, hogy hová épp mit rajzol és fest?
2023. aug. 20. 08:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kamu.
2023. aug. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Meg mindkét lábujjai közt 1-1 ecset, hogy tudja irányítani őket? Vagyis összehangolni az egészet, hogy hová épp mit rajzol és fest?"

A szó szoros értelmében nem egyszerre fest, hanem ide is, oda is egy kicsit, de mindig csak egy lapra, sosem kettőre vagy többre egyszerre.

2023. aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a gyakorlás a kulcsa, erre született . A tudomány idióta mindenre betegséget állít hibát zavart keres de maga a tudomány torz .
febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!