Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ezt a mondatot valaki lefordít...

Ezt a mondatot valaki lefordítaná németre? (nem kell tökéletesre csak érthetően)

Figyelt kérdés
Próbáltam már telefonon hívni őt (lány) de még nem értem el sajnos. Ezért kérdeztem az email címet. Még probálom többször hívni.
2016. márc. 15. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Ich habe für sie telefonieren probiert, aber ich habe nicht erreichen kann. Deshalb habe ich ihre E-mail Adress gefragt. Ich probiere mehrmals anrufen.
2016. márc. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Rick Mave ***** válasza:

#1 Au weia! Wenn das ein Deutschlehrer sieht.... Also, packen wir's ganz schnell nochmal an:


>> Ich habe schon mal versucht, sie anzurufen, aber leider habe ich sie nicht erreichen können. Deshalb habe ich nach ihrer E-Mail-Adresse gefragt. Aber ich werde es auch telefonisch nochmals probieren.


Rövidebben is megy >> Ich habe versucht, sie anzurufen, leider ohne Erfolg. Deshalb wollte ich ihre E-Mail-Adresse wissen. Ich probiere es aber auch telefonisch nochmal.

2016. márc. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!