Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit szóltok ehhez a képhez?...

Mit szóltok ehhez a képhez? (én rajzoltam)

Figyelt kérdés

még kezdő vagyok, kíméletesen mondjátok :D

[link]

[link]


2011. febr. 13. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:
vaooo L/15 tök ügyes vagy meg az öcséd is=)))
2011. febr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 anonim ***** válasza:
100%

nem szeretek olyan embereket, akik ilyen stílusban beszélnek egy "kezdőhöz", majd magukat dícsértetik, s mutogatják a koppintásaikat.

Kedves kérdező! szerintem korodhoz képest jól rajzolsz, van reményed, ne add fel, én sem rajzoltam a te korodban jobban , ma pedig már élethűen festek , rajzolok, portrét, tájat, állatokat...persze rajztanár nélkül képeztem magam kb. 2 év alatt , szóval csak szorgalom kell és kitartás!

2011. febr. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/73 anonim ***** válasza:

nem hiszem hogy csúnya vagy nem illő stílusban beszéltem volna és nem dicsértem magam, azt hiszem...

bár igaz hogy képről másolni könnyebb, de arányosan nagyítani azért tudni kell meg amúgy is talán egy kicsit ehhez is tudni kell. Amúgy szoktam magamtól, saját fantáziából rajzolni, bár igaz én már 10 éves korom óta rajzolgatok. De azt hiszem 13 éves korban ez nem valami szép.. mármint arányosság nincs a képben, tónusozás nuku és össze van csapkodva a rajz..

ha a kérdező sértőnek vélte a kommentem, akkor utólag is őszintén sajnálom.

2011. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/73 anonim ***** válasza:
egyébiránt meg nem mondanám hogy koppintás, hisz én rajzoltam. attól hogy egy már kész, számítógépes képről másoltam, az még nem koppintás. persze ez csak az én véleményem : )
2011. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
épp azért koppintás, mert lemásoltad az eredetit! ha elképzeled és magad szerint , a saját fantáziád segítségével rajzolod a képet, akkor nem koppintás, egyébként az. nekem az nem tetszett, ahogy a kérdezőnek bevágtad, h. te jobban rajzoltál, így lecsökkentve a lelkesedését és a kedvét, ilyet nem szabad, gondolni kell mások érzéseire is, és segíteni, támogatni kell őket, főleg, ha csak most kezdett bele.
2011. febr. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 anonim ***** válasza:
Tényleg nem élethű, nem igazán arányos, na de és akkor mi van? Hány híres festő van, akinek művei teljesen... összevisszaák? (Okés, mondjuk ők valszeg tudnak rendesen is rajzolni... ) De azért ne add fel! :D
2011. febr. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/73 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Látom vannak itt rendesek is!

tudom, h nem rajzolok jól! de azért nem kéne így leugatni! (ez neked szól "koppintós")

2011. febr. 15. 16:11
 18/73 anonim ***** válasza:
nem hinném hogy "leugattalak" kedved kérdező.
2011. febr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 anonim ***** válasza:

most már ne kezdjetek el vitatkozni, mindketten hibásak vagytok, de most olyan korban vagytok, h. azt hiszitek csak nektek lehet igazatok.

"az öcsém, aki 11 és fél éves, és egyáltalán nem mozgatja a rajzolás.. ennél szebbet rajzolt.. bocs"- ezzel robbantottál 67%-os

a kérdező ezt sértésnek vette, ezért így reagált: "Szintem neked nagy a szád. na linkeld csak be mit rajzolt a kis11 éves tesód..."

erre te 67%-os adtál neki egy netpofont ( a szavaiddal és ezzel a lekezelő stílussal) :"jólvan cica tessék, a legújabb rajza(amúgy 11 és fél-többnek is mondható mivel 4 hónap múlva 12- és nem 11 éves, mielőtt félreérted)"


nos szerintem nem lesztek barátnők, de én sok kitartást és sikert kívánok a kérdezőnek és higgyen magában, a "koppintósnak" pedig ihletet és fantáziát, h. híres is lehessen valamikor, ha komolyan gondolja, bár az önképéből visszavehetne

2011. febr. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/73 A kérdező kommentje:

:) köszi.


és ez még nem nevezhető veszekedésnek! :D

2011. febr. 16. 13:29
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!