Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit szóltok ehhez a képhez?...

Mit szóltok ehhez a képhez? (én rajzoltam)

Figyelt kérdés

még kezdő vagyok, kíméletesen mondjátok :D

[link]

[link]


2011. febr. 13. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
elég nagy művészeket lehetne felsorolni ezekhez a műfajokhoz, megnézném hogy ti mikor festenétek ilyen "ratyi" festményeket.. De azt remélem észrevetted hogy ezek a ratyi festmények sokkal szebbek mint amiket te rajzolsz, úgyhogy majd miután ilyet festettél mint ők, vagy ha értesz hozzá, leratyizhatod.
2011. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
Entartete Kunst
2011. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
"ratyik"... :D leány... ami nem valósághű, az ratyi? mert akkor bizony a te rajzod is nagyon ratyi. próbálj meg festeni, és a színekre bízd magad, ne a formákra. én grafikustanoncként így elsőre ezt mondom. :)
2011. máj. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:

„ami nem valósághű, az ratyi?”


Legkisebb baja hogy nem valósághű.

2011. máj. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 A kérdező kommentje:

Szerointem akk is ratyi-.-"

Enyémek jobbak xD

És ez az én véleményem, de mondhatom másféleképpen is: iszonyat rusnya képek, tehetségtelen a festőjük-.-"

2011. máj. 31. 16:19
 56/73 anonim ***** válasza:
45%

XDDDD ezen már csak röhögni tudok.

Hogy a te abszolút rossz, értéktelen, és értelmetlen képeidre azt mondod, hogy jobban mint azok amiket elismert festők festenek...

TEHETSÉGTELENEK???!?! akkor te mi vagy édes kislányom? attól hogy mindenki agyon dicsérget azért mert egy érzékeny kislány vagy, jobb ah tudod hogy a te képeid a rusnyák, semmi nincs bennük ami jó... rakás szar az összes amit eddig láttam itt gyakorikérdéseken.. úgyhogy jobb ha nem vagy így szállva magadtól

majd ha képes leszel olyan festményeket kiadni, mint azok az elismert festők, akik szernted tehetségtelenek, majd akkor pofázhatsz aranyom;)

2011. jún. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:

„majd ha képes leszel olyan festményeket kiadni, mint azok az elismert festők, akik szernted tehetségtelenek, majd akkor pofázhatsz aranyom;)”


Elismert festő, Picasso, 1968: [link]


Ismeretlen festő, Lascaux, Kr.e. kb. 15000 évvel: [link]

[link]


Azt hiszem nem lesz abból vita hogy az elismertség nem garancia az esztétikára.

2011. jún. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
Akkor innentől csak annyit tudok mondani, hogy nyugodtan higgye a kis hölgy azt hogy tud rajzolni, bízza el magát, majd valaki igazán megmondja neki hogy amiket rajzol csupán egy rakat szemét.
2011. jún. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
Már meg lett mondva.
2011. jún. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 A kérdező kommentje:

tudom h nem jól rajzolok. és??

pucasso szinted jobb?? akk menj el szemorvoshoz -.-"

rem szétröhögted a beled! ...

2011. jún. 7. 17:14
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!