Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit szóltok ehhez a képhez?...

Mit szóltok ehhez a képhez? (én rajzoltam)

Figyelt kérdés

még kezdő vagyok, kíméletesen mondjátok :D

[link]

[link]


2011. febr. 13. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:

Picasso fényévekkel jobb nálad cicuka. Az előző válaszadó nyilván direkt az említett művész egyik csúnyább képét linkelte be.

De egyébként is, Picasso nem az élethű festményekben utazott, te pedig, ha jól tudom igen. Ám ez neked nem jött össze, mert a te rajzod (ami hangsúlyoznám még egyszer élethű akar lenni) meg sem közelíti Picasso műveit. Nem gondolod hogy kicsit el vagy szállva? Hogy szerinted a te ócska rajzod szebb mint a milliókat érő festmények..


Bár mondjuk valószínűleg te nem művészi szemmel vizsgálod a festményeit, ezért nem látod benne a szépet, a tökéletességet.

2011. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:
Ja meg egyébként, Picasso művei már elég régen festődtek, az akkori korszak divatját követve.
2011. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:

„Az előző válaszadó nyilván direkt az említett művész egyik csúnyább képét linkelte be.”

Én tulajdonképpen a stílusa miatt választottam ki, de tényleg nem szép, ebben egyet értünk.


„De egyébként is, Picasso nem az élethű festményekben utazott”

Ez tény, de én direkt nem is vettem realista festményekkel egy kalap alá.


„Nem gondolod hogy kicsit el vagy szállva? Hogy szerinted a te ócska rajzod szebb mint a milliókat érő festmények..”

Ne vedd már komolyan, egy jó ideje már csak az oltás megy! ;)

2011. jún. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 A kérdező kommentje:
bocsi, túl hosszan írtál, nem pocséklom rád az időmet :$
2011. jún. 8. 14:04
 65/73 anonim ***** válasza:
45%

najó, én eleinte csak mosolyogtam és nem állt szándékomban kommentet hagyni a kérdésnél, de miután feltűnt hogy a leányzó egy picit el van szállva magától, nem árt egy kis helyretétel. én nem vagyok egy nagy művész, de 13 évesen ezt rajzoltam: [link]

nem felvágásként linkeltem, no meg gondolom neked ez nem tetszik, nem is egy nagy műalkotás, de miután egy ilyen kezdetleges rajzzal, mint a tiéd többre tartod magad Picassonál, aki az egyik legnagyobb nevű festő a maga "műfajában" gondoltam megosztom veled :D

2011. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 A kérdező kommentje:

Szerintem szépen rajzolsz. (vagyis rajzoltál)

nem vok elszállva magamtól, de én ritka rondának tartom piccaso (pics*sszó xD) műveit :$

2011. jún. 8. 15:35
 67/73 anonim ***** válasza:
15:01-es Te nagyon szépen rajzolsz:)
2011. jún. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:

hát, ezesetben köszönöm. :D értemén hogy rondának tartod picassot, de akkor sem "illik" semmibe venni egy ilyen művész alkotásait :)

15:01-es 15/L

2011. jún. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 A kérdező kommentje:
nincs mit. én Picasot nem tartom művésznek -.-"
2011. jún. 9. 17:47
 70/73 anonim ***** válasza:
nem kell művésznek tartanod, ahhoz hogy az legyen. Ő anélkül is művész...
2011. jún. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!