Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit szóltok ehhez a képhez?...

Mit szóltok ehhez a képhez? (én rajzoltam)

Figyelt kérdés

még kezdő vagyok, kíméletesen mondjátok :D

[link]

[link]


2011. febr. 13. 12:37
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:
: DDDDD
2011. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 A kérdező kommentje:
:)
2011. febr. 16. 18:37
 23/73 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ez egy nagyon átlagos rajz.Ha szeretsz rajzolni,vágj bele,ha csak még hobbi szinten is,heti 1-2x. Egy jó rajztudás eléréséhez,nagyon hosszú utat kell kitaposnod,de persze meg is éri.Én azt gondolom, hogy ha szeretsz rajzolni,-bárki bárhogyan tud rajzolni-sikerülni fog magasabb szinteket is elérned. De ehhez nagyon sok jártasság kell, és ha már valamennyire komolyabb a dolog, menny művészekhez különórára,amikor szabadidőd engedi. Ők át tudják adni az évek során összegyűjtött tapasztalataikat.

Szerintem képes vagy rá-ha még most nem is,de napról napra ügyesebb leszel,minél többet rajzolsz-.

Ajánlom kezd először csendéletekkel.Nézelődj a neten stb. ,hogy ki mit ajánl a rajzoláshoz.

Üdv.: 15/F (grafikusnak tanulok)

[link]

2011. febr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 anonim ***** válasza:
utolsónak: az első mondatodnál megijedtem, hogy mit fogsz neki írni, de szépen leírtad, kellemes stílusban, jó lelkesítő vagy
2011. febr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/73 anonim ***** válasza:
igen... engem csak az a "menny" akasztott ki egy kicsit, de megpróbálom elhinni, hogy csak siettél :) (végülis én se kezdem nagybetűvel a mondatot... mint látszik :) )
2011. febr. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 A kérdező kommentje:
:) köszi.
2011. febr. 23. 06:28
 27/73 anonim ***** válasza:

3-al ezelőtti (aki a "lelkesítő beszédet" írta):


Az utóbbi hetekbe mindig így írom,van egy képregényem,amit az iskolámba páran szeretnek.Ott is mindig menny-t írok a menj helyett :DD xddd

2011. febr. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:
lehet, hogy tudod, hogy odafognak kerülni :P, de hallod szépen rajzolsz :)
2011. febr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 anonim válasza:
meg van mit tanulj:) ha folyamatosan evrol evre foglalkozol vele,minnel tobbet rajzolsz sokat fogsz fejlodni...napi 10rajzot keszits...eld bele magad,erzesekkel rajzolj,ne pedig masolva
2011. febr. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/73 anonim ***** válasza:
hobbibúl rajzolgass :) de remélem nincsenek grafikusi ambíciód
2011. márc. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!