Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van értelme folytatnom a...

Van értelme folytatnom a rajzolást/ esetleg festést?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy szeptember óta nem igen rajzolok magamtól. Mert nem is érek rá, és mert nem tudom, hogy érdemes-e ebbe időt fektetnem. A télen elég sok képet csináltam megrendelésre, amik szerintem egyre rosszabbak lettek, persze azért tetszett a vevőknek. Ne tudom miért rontottam el őket, talán a határidő miatt, hogy akkor is kellett csinálnom, amikor nem volt hozzá kedvem.

Itt van pár régebbi képem. Szerintem ennél már csak rosszabbul tudok rajzolni. Vagy gyakorlással újra belejövök?

[link]


2011. ápr. 8. 23:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

szia nekem teszenek a dolgok amiket csinaltal szerintem mindenkeppen ilyen palyara kellene lepned.

Az h nem vagy elegedett a mostani kepessegeddel az pont arra jo h tovabb "hajtson".

Regen en is ilyen suliba akartam jelentkezni akkor a felveteli 4 rajz volt 4 ora alatt:csenelet,szek,portre, es egy megfohatatlan:tuz, viz... persze ez regen volt

ha megrendelese rajzolsz nem feltetlenul fogod szeretni hiszen a tema nem a tied

2011. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!