Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A fiúk/férfiak számára miért...

A fiúk/férfiak számára miért állandó humorforrás a böfögés/fingás?

Figyelt kérdés

Kérdem én úgy, hogy én is 20/F vagyok. Akármelyik társaságban vagyok, ami általában a 18-22 éves korosztály, de van 30 éves ismerősöm, sőt még idősebb is, kivétel nélkül mindegyikünk fetreng a röhögéstől egy brutális böffentés, vagy egy hatalmas, vagy büdös fingás után. Ez miért lehet? Van valami evolúciós magyarázata?


A nők meg pont hogy már 14 évesen sem találják ezeket viccesnek.


2011. jún. 19. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
95%
Csoportkohézió. Egy idióta van akinek tetszik, és annak érdekében, hogy vele közös témája legyen a másik is röhög rajta, így már 2-en vannak, aztán ugyanígy tovább, a végén már mindenki röhög. haha
2011. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom, de az biztos, hogy engem az ilyen pasik mindig is taszítottak.

25/l

2011. jún. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Inkább közönséges mint, humoros. 35/F
2011. jún. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 napietus ***** válasza:
94%

szerintem ez csak a prosztó pasikra jellemző, legalábbis értelmes pasiktól sosem tapasztaltam ilyet. közönséges dolog.


29/N

2011. jún. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
38%

Az olyan lányok is jót szórakoznak rajta, akik fiúk társaságában érzik jobban magukat. Mint én. Mi haverjaimmal böfögőversenyt szoktunk rendezni. Mindig a dobogón vagyok :D

16/L

2011. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
37%
Én már a negyedik "X" felé tartva is röhögök, ha megrottyan a fenekem. Hogy mi az oka? No nem az, hogy egy primitív állat vagyok, de néha jó érzés megbotránkoztatóan cselekedni. Magam is elismerem, hogy közönséges és gyerekes dolog, de néha jól esik.
2011. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!