Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ajánlanátok nekem érdekes...

Ajánlanátok nekem érdekes könyveket?

Figyelt kérdés

Nincs kedvem több ezer könyv bemutató szövegét átolvasni hogy találjak végre egy könyvet amit ki tudnék olvasni.

Még 1 könyvet sem olvastam ki(17 éves fiú létemre), és nem is értek a művészetekhez, nálam csak annyi a lényeg hogy legyen minél érdekesebb. Álmaim könyve egy sikeres emberről szól aki megolthatatlan helyzetekbe kerül és mindig kivágja magát valahogy. Szóval James Bond csak könyvben , és izgalmasabban mivel a filmeken is el tudok aludni :D

Mást is ajánlhattok, de főleg az élettel kapcsolatos könyvek érdekelnének. Előre is köszi!


2011. jún. 21. 22:04
 1/7 anonim válasza:
Próbálkoztál már James Bond könyvekkel? Mit értesz "az élettel kapcsolatos" alatt? Lehet sci-fi/nyomasztó/abszurd/..?
2011. jún. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Khaled Hosseini: Papírsárkányok
2011. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vannak James Bond könyvek ?:) Sci-fi inkább ne, földhözragadtabb vagyok. Realista lehet, de ne mennyen át bizarrba. Maffiával kapcsolatos filmek/könyvek/ érdekelnek még.
2011. jún. 21. 22:29
 4/7 anonim válasza:

szia,

szerintem nagyon érdekesek, hasznosak Vujity Tvrtko könyvei. néha kicsit felkavaró és izgalmas - és megtörtént dolgokról szól. már ha ilyesmire gondoltál az "élettel kapcsolatos" alatt.

+van néhány ismerősöm, akik szintén nagyon ritkán olvasnak, de Frei Tamás A megmentő c. könyve nagyon tetszett nekik, pedig nem rövid :)

2011. jún. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Zabhegyező
2011. jún. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dymo ***** válasza:

Trollvadász sorozat! Viccen kívül,nagyon izgalmas. Ha kicsit is szereted a fantasyt,kötelező olvasmány.


[link]

2011. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
henri c: pillangó. ez izgalmas.
2011. jún. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!