Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok a rajzomról?

Mit gondoltok a rajzomról?

Figyelt kérdés
[link]
2011. aug. 1. 14:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Anatomiailag kicsit hibas, de remenyteljes. Mennyi idos vagy?
2011. aug. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
14/f ez addig a legjobb rajzom de én reménytelennek érzem magam szinte mindennap leülök rajzolni nagyon ritka ha ehez hasonló sikerül
2011. aug. 1. 14:48
 3/11 anonim ***** válasza:

Már bocsi, de szerintem nagyon rossz :S Nem nagyképűség, nekem is vannak elcs*szett rajzaim, de azokat kidobom a francba :D Meghát menet közben is ki lehet javítani, láthattad volna, hogy borzalmasan áll a válla... :S


Fejből csináltad, vagy másoltad?

2011. aug. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
copy-ztam láttam h elvan cseszve de ka elkezdem javítgatni még rosszabb lessz (nem kell bocsánatot kérned a véleményede kértem ha negatíív akk negatív elfogadom és kész
2011. aug. 1. 14:52
 5/11 A kérdező kommentje:

jöhetnek még kritikák

:D

2011. aug. 1. 15:04
 6/11 anonim válasza:
Imádok ilyeneket rajzolni!!! Amúgy én teljesen fejből rajzolok.. és sztem nem rosszak az enyémek. A tiédre nem mondok rosszat. Csak így tovább, és idővel rájössz a trükkökre meg még jópár dologra :D
2011. aug. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A teste kicsit nyakatekert lett, de az arcával és a kezeivel nincs gond. A szárnya nagyon szép :)

A titok a jó rajzokhoz rengeteeeeg (de tényleg rengeteg!) gyakorlás, plusz a kitartás.

2011. aug. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
thx :D egyébként elkezdtem ugyanezt rajzolni megint figyelve a kritikáitokra nem sokára azt is feltöltöm + kérek még véleményt
2011. aug. 1. 17:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Kivancsian varom. :)
2011. aug. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én is rajzolgatok animéket,ennél talán picit jobbak.Mondjuk annyi a különbség hogy 16 vagyok és lány xd Ha én 14 évesen így tudtam volna rajzolni,húha,tuti művésznek hittem volna magam.Am ezzel nincs gond,csak a feje picit leesett a nyakáról,de am szép.Kitartás,fog ez menni =)
2011. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!