Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ezek a rajzok, miért sikeresek...

Ezek a rajzok, miért sikeresek, népszerűbbek a többi rajzomnál?

Figyelt kérdés

Van pár rajz, ami kicsit több érdeklődést mutat a környezetemben. Szeretném megkérdezni a véleményeteket, hogy ez miért van így? Mit csináltam "jobban" mint máskor. Úgy gondolom,voltak már jobb munkáim is, még is ezt emelik ki a legjobban. Továbbá arra is kíváncsi lennék, hogy mik azok a pontok ahol nagyot, vagy kicsit hibáztam.



És akkor a munkák, amiket jobbnak találnak:

[link]

[link]

[link]

Azok a rajzok ami az én részem felől,sokkal jobbak:D .:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


15/F


2011. aug. 19. 11:33
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
De azért jóval jobban rajzolsz a többieknél igaz?
2011. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Ez jön be leginkább: [link]
2011. aug. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Tényleg gyönyörű. Nem értem miért de nem szabad mondani senkinek, hogy tehetséges meg hasonlók, nekem is csak bólogatnak ha jó. És mit tervezel hova mész majd,
2011. aug. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
fősuli egyetem? Pest, Pécs Eger? vagy mi szeretnél lenni?
2011. aug. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

"De azért jóval jobban rajzolsz a többieknél igaz?": szubjektív. :D mindenkinek más jön be aszt hiszem, vannak az osztályba akiknek tetszik nagyon a rajzuk, és vannak kevésbé jók. A többiek szerint Top 10, felvételin is ott szerepeltem.


"Tényleg gyönyörű. Nem értem miért de nem szabad mondani senkinek, hogy tehetséges meg hasonlók, nekem is csak bólogatnak ha jó. És mit tervezel hova mész majd," : Egó zavarja a legtöbb embert. :S Én 9.-be ugy mentem hogy mindenki beszólt hogy ne legyek egoista, azóta már más a véleményem. :D Ha valakit agyon dicsérsz egoista lesz, és nem akar tovább fejlődni, vagy azt hiszi h ó jó vagy nem tudom. ilyesmik


Am MOME-re tervezem majd, tervezőgrafikára. De az még messze van,megváltozhat a véleményem-így is csak a honlapról ítéltem meg a sulit- :D

2011. aug. 21. 19:54
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Én egri vagyok és egy sima gimibe járok is a fősulin bejártam órákra meg úgy van most, hogy jövőre képzőre járhatok föl, de szüleim megengednék, hogy művészeti suliba mennyek. A nyíregyházi jó suli? Szerinted ha írnék nekik valamit átvennének mert nincs kedvem Pestre rohangálni az egri sulik meg szarok.
2011. aug. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:
Én csak pozitívat tudok mondani. Gyere:D:D:D. Ismerek egy pár embert akit átjelentkezéssel vettek fel. Írj az iskolának bátran. Jó a közösség, az oktatás, a kolikból válogathatsz, de az egy kutya mind :D Talán első osztálytól kellene kezdened,mert folytatni elég nehéz lenne(művtörit,betűrajz,szakma, rajzt stb. amit amúgy lehet sose tanultál,nehéz bepótolni). Én úgy látom hogy a mi oktatási izénk szépen meg lett csinálva, vannak olyan napok mikor estig bent vagyunk a suliba. De érdemes megpróbálni
2011. aug. 21. 20:08
 38/39 anonim válasza:
Talán azért mert azok a képek élethűbbek és azt mondják h az szebb viszont amelyek szerinted szebbek azok művésziebbek
2011. aug. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:
még az előző vagyok nekem am a balettos tetszik a legjobban
2011. aug. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!