Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Picit csalódtam mert abban a...

Picit csalódtam mert abban a hitben éltem, hogy jól rajzolok. Ma rájöttem, mégsem?

Figyelt kérdés

Ma megemlítettem anyumnak, hogy lehet nem is rajzolnom kellene mert nincs ahhoz tehetségem, hanem inkább jó a kézügyességem, megfigyelőképességem. Erre azt mondta, hogy szerinte is igy van. Felteszek ide pár rajzot, már jártam itt velük azelőtt, de uj sajnos nincs, kül tennék fel újabbat. Szerintetek? Nyugodtan megmondhatjátok őszintén, hogy mit gondoltok, szeretném tudni, hogy érdemes lenne-e inkább mással foglalkoznom, és nem erre "pazarolnom" az időmet. Köszönöm előre! :)

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. szept. 18. 12:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Szóval az arcok rajzolása elég soká szokott tartani, és még igy sem nagy valami..
2011. szept. 18. 12:48
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az átlagnál sokkal jobban rajzolsz, de azért vannak hibák.

Nem feladni kell, hanem gyakorolni, gyakorolni, gyakorolni!!! Főleg, ha szereted, mert különben minek rajzoltál volna eddig?

2011. szept. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 krameri ***** válasza:
100%

szerintem abszolút van hozzá tehetséged, nálam legalábbis biztos több!

Meg ha szereted csinálni, ne érdekeljen hogy profi vagy-e benne, csak élvezd hogy csinálod.

De neked szerintem abszolút van tehetséged, ha még jobb akarsz lenni menj el rajziskolába, rajztanárhoz, ő segít hogy még jobb legyél.

2011. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik hiba, hogy retusált filmplakátokról másolsz emberi arcot. Inkább kérd meg az egyik családtagodat, hogy üljön be modellnek. Lehet, hogy nehezebb, de jobban látod a teret.


A ló az eredeti képen térben van, viszont, hogy egy síkra hoztad a patáit, nálad ez megbomlott.

A T-Rex jó, de látom, még nincs készen. Feladni nem szabad, gyakorolni kell, sokat! Rajzolj csendéleteket is!


Ez a könyv meg hasznos:

Szunyoghy András: Rajz ABC

2011. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Jók a rajzok. Csak gyakorolni kell és még jobbak lesznek.


Fel ne add!

2011. szept. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem marhajók,én rajzsuliba járok,láttam már sok rajzot szal elhiheted.Nagyon nem kéne abbahagyni :)
2011. szept. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!