Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Amikor rajzolok, és befejezek...

Amikor rajzolok, és befejezek egy "művet", akkor olyan fura érzésem van, mitől?

Figyelt kérdés

Mikor befejezek valamit, rajzot, arcképet, és elégedett vagyok vele (ami ritka..), utána egy-két napig olyan fura érzésem van, nem tudom mitől. Mintha depressziós lennék, visszahúzódok, vagy hasonló, nem tudom elmagarázni pontosan. Hallgataggá válok, nem tudok mit beszélni az emberekkel, pedig emíg beszédes vagyok. Ugy magambavonulok, ám, nem szeretem ezt az állapotot. De ez a pár nap múlva minden újra rendben lesz. Mi lehet ez?

Egyébként ritkán rajzolok, nincs időm, vagy épp nincs ihlet.


2011. szept. 8. 18:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Kicsit kósza lett igy visszaolvasva, bocsi. Remélem ki lehet venni a lényeget.
2011. szept. 8. 18:47
 2/12 LuckyestLooser ***** válasza:
100%
az van h befejezed és hiányzik az újabb kihívás nincs ezzel semi baj
2011. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tényleg, erre nem is gondoltam. Köszönöm!
2011. szept. 8. 19:00
 4/12 anonim válasza:
100%
én is vagyok így de nem tudom mitől van ... bocsi hogy nem tudtam segíteni.
2011. szept. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
De köszi a választ, igy tudom, mások is vannak vele ugy mint én.. Te is rajzos vagy amugy ha szabad kérdezni?
2011. szept. 8. 19:02
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy milyen szinten műveled a rajzolást, de az nem futott végig az agyadon, hogy időlegesen kiégsz?


Ez minden alkotó munkánál így van, ahol a kreativitásodra van szükség.(ezért van az, hogy pár nap múlva az impulzusok által kezdesz "töltődni".


(Nekem a kedvenc állapotom ez, amitől te nem érzed jól magad.)

2011. szept. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De, ugy is mondhatjuk, hogy kiégve érzem magam... Tényleg :). Amugy maga az állapot nem is zavarna, csak pl melón meg az van, hogy épp beszélni kell sokat, kereskedőként dolgozom. Meg egyes emberek is megjegyezték már, hogy fura vagyok, pont ez miatt, a hallgatagságom nem értik. De ha egyszer nem megy a beszéd ilyenkor, akkor jobb nem erőltetni mert csak hülyeségek jönnek.. Olyan mintha egy másik világban lebegnék ezeken a napokon. Nem vagyok amugy nagy rajzos, voltak, akik tehetségesnek mondtak, de én nem érzem magam annak, sőt.
2011. szept. 8. 19:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Valóban kiégsz. Előfordul. Viszont egy rajz sosincs kész.
2011. szept. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Ez igaz :). Épp igy vagyok vele mindig.
2011. szept. 8. 19:51
 10/12 anonim ***** válasza:
ez érdekes.Nálam nem így van.Ha befejezek egy rajzot,én inkább ideges vagyok,mindenkivel ordibálok.És sose vagyok elégedett a rajzommal.Amúgy ilyen visszahúzódó vagyok,mint amit leírtál,érdekes,miket ki hoz a rajzolás :)
2011. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!