Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ez alapján tűrhetően rajzolok?...

Ez alapján tűrhetően rajzolok? ( kép)

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek?

[link]

Élőben jobban néz ki, fos a szkenner :/


2011. aug. 28. 13:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy, de ha van lehetőség fejleszteni magad, akkor hajrá. Anatómia, perspektíva terén főleg. Sok sikert!!
2011. aug. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
A kompozíció érdekes, sőt egész jó. Még a teret is sikerült egész jól érzékeltetned, a téma is tetszik. Anatómia elég hiányos, a ceruzakezelésed pedig nagyon kezdetleges.
2011. aug. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak megbántani de temérdek hiba van benne. javaslom kölcsönözd ki a könyvtárból barcsay - a művészet anatómiája című könyvét. szerintem te hb-s ceruzál rajzolsz, ami szintén rossz, használj 2, vagy annál több B-set, először rajzolj testeket (kockák, hengerek, gömbök) tudom hogy unalmas, de megtanulod a perspektívát, és minden lebontható ilyen egyszerű testekre, szóval onnan már akár a portrék, egyéb tárgyak megrajzolása is könnyebben megy. hány éves vagy? :)
2011. aug. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:

van még mit fejlődni...


először szerintem a másolással kezdd, aztán ha már jól begyakoroltad ez alapján a ceruzakezelést, meg eleve jobban néznek ki a rajzok, akkor már magadtól is kezdhetsz rajzolni

(szerintem ez a legcélravezetőbb megoldás, mert magától senki sem lesz művész)

2011. aug. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ez nem türhető hanem szr!
2011. aug. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
70%
én inkább úgy fogalmaznék, hogy naiv
2011. aug. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok, így kell elcseszni valaki önbizalmát és eltántorítani a hobbijától.
2011. aug. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem próbálsz meg valami komolyabbat is? Mert szerintem ügyes vagy!
2011. aug. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Először is NEM vagyok művész. Tudom, hogy hibás, valszeg a nagyobb művészek rajzai is kezdetben hibásak voltak, nem született mindenki egy tökéletes Mona Lisával a fejében. Másodszor nem szándékozom művész lenni, a rajzolás csak hobbi szinten marad meg. Harmadszor ha úgy vesszük ez is másolás. Lemásoltam amit láttam :) a 14:37-esnek gondolom te kik*rt nagy művész vagy. Ha igen akkor emlékeztetnélek rá, hogy valaha te is rajzoltál hibásan már urambocsá'. A 14:44-esnek miért naiv? 14:45-nek valahogy én is így éreztem. Ilyen szinten én sosem fikáznám le más rajzát. Nem rég kezdtem el komolyabban rajzolgatni, csak hobbiból. Megnyugtatok mindenkit, hogy mérnöki egyetemre megyek, nem művészképzőbe. Oda is kell rajz igaz, gyakorolni is fogok rengeteget:) Köszönöm a tanácsokat és a rendes válaszokat.

Egyébként 16 éves vagyok ( na most jönnek az ilyen überfrankó válaszok, hogy egy 16 évestől ez béna, fos etc.)

2011. aug. 28. 17:21
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

én nem értek hozzá, de most erről eszembejutott, hogy valaki egyszer feltett egy kérdést, és abban volt, hogy ezt:

[link] egy 15 éves lány rajzolta, és ettől sem volt senki elájulva. szóval 16 éveshez ez szerintem semmi extra, de mégegyszer mondom nem értek hozzá.

2011. aug. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!