Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek érdemes továbbra...

Szerintetek érdemes továbbra is eljárni az óráira?

Figyelt kérdés
Külön festészetórákra járok egy elismert művészhez már vagy három éve és eddig csak szidott engem másokat nem pedig én sokkal tehetségesebb vagyok tőlük. Olyanokat mond a képeimre hogy szörnyűk és dobjam ki őket és rajzoljak csendéletet meg tájképet, más helyeken is tanulok rajzot, de ez az ember teljesen elvette az önbizalmam és nem engedi, hogy művészi képeket fessek. Ha egyszerűen nem mennék többet az óráira azzal jobban járnék??
2011. okt. 16. 17:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
94%
nemnemésnem!!!!! az óráira továbbra is járj!ez egy próba részéről,lelkileg próbál rád hatni,ne törj meg légy erős meglátod a végén nem szidni hanem dicsérni fog,te vagy a kiválasztott azért nem szidja a többieket! ha ismernéd a művészeket akkor ezen nem lepődnél meg.
2011. okt. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
tudom... meg meg foglalkozik is velem... de néha már olyan durvákat mond... hogy majdnem elbőgöm magam és nem tudom hogy ebben mi olyan jó...
2011. okt. 16. 18:06
 3/31 Niburta ***** válasza:
76%
Szerintem az nem jó tanár, aki porba aláz. Kell, hogy önbizalmat is adjon és dicsérjen is. Keress mást, amíg még szeretsz festeni. Én is tanultam festeni egy festőművész hölgytől. Kissé "érdekes" volt a stílusa (elég nyers és kíméletlen), de az éles kritikái mellett hihetetlen önbizalmat adott és rengeteget fejlődtem nála.
2011. okt. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Igen én is tisztába vagyok azzal hogy az építő kritika mennyire jó, de ezt már nem nevezném építő kritikának... egy tényleg jól sikerült képet miért kéne kidobnom, mert nem a hozzá közel álló stílusban készült, hanem inkább klasszikus...
2011. okt. 16. 18:12
 5/31 A kérdező kommentje:
kinek mi a véleménye van értelme vagy keressek másokat??
2011. okt. 16. 18:19
 6/31 anonim ***** válasza:
10%
Keress másikat azzal nem fogsz jobban festeni hogy megaláz sőt inkább kedvedet szegi .
2011. okt. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

Utolsó, vesszőről hallottál már?


Mégis mit akarsz te a művészi képeiddel meg a tehetségeddel? Meg az egóddal, mert az van bőven. Igen, a mester is tudja, hogy vannak képességeid, azért is viselkedik úgy, ahogy leírtad. Minden bizonnyal igaza van, és ezzel azt akarja elérni, hogy hozd ki magadból a legjobbat. És ne akarj okosabba lenni nála, ne felejtsd el, te csak tanonc vagy, ő meg a "tanár". Azt kell tenni, amit mond. Otthon kiélheted a művészi kibontakozásodat.


Tudsz képet mutatni? Hogy milyet csinálsz akkor, amikor festészetórán vagy, és milyet csinálnál, ha engedné, vászonra vesd, ami benned van.


A művészi kép egy giccsfogalom. Az nem művészet, ami úgy néz ki, mintha művészet lenne.

2011. okt. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nekem abból van elegem, hogy mindenbe bele kell kötni és soha nem jó semmi. Én végig megértettem amit mondott és azt is csináltam, de azt még tőle se fogadom el, hogy tönkretegye amit felépítettem csak hogy bebizonyítsa, hogy ő az idősebb ő jobban tud mindent és nekem nem lehet jó egy képem se. Egyébként meg az olyan embereket nem tudom elviselni akik abba is belekötnek, hogy egy tőlük független válaszoló elfelejtett kitenni egy ékezetet, mintha ez számítana... és mintha az ő mondanivalója ettől fontosabb lenne...
2011. okt. 16. 21:16
 9/31 A kérdező kommentje:
Ezek után meg azt kapom, hogy én vagyok az egoista... persze csakhogy én senkit nem sértegetek ha van rá okom ha nincs. Könnyebb belerúgni másba ezt tapasztaltam eleget...
2011. okt. 16. 21:20
 10/31 anonim ***** válasza:

Neked meg nem csak túlteng az egód, de szövegértési problémáid vannak. Azért írtam neki a vesszőt - ami nem azonos az ékezettel -, mert többértelmű vesszők nélkül az, amit írt. Én viszont segíteni próbáltam volna neked, de te egyből támadásnak vetted, amiből látszik, hogy még gyerek vagy, akinek halvány fingja sincs a művészetről, csak szeret elvont képeket pacsmagolni. (nem mutattál képet)


Én tíz évig tanultam különböző művészeti iskolákban, több festővel, szobrásszal, grafikussal is beszélgettem, és egy részük át is adott nekem valamit a saját tudásából.


És nem sértegetésből mondom, csak olyan ismerősöm, mint te, kismillió van, hasonló, meg nem értett művészek ők is. Bár a második-harmadik évre kinövik. Szóval előbb mutass képet, mert így látatlanban nem tudok mást írni, mit amit eddig tettem. Lehet, hogy tényleg egy kivételes képességekkel rendelkező valaki vagy, és ezt a mester is tudja, azért szekál.

2011. okt. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!