Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek érdemes továbbra...

Szerintetek érdemes továbbra is eljárni az óráira?

Figyelt kérdés
Külön festészetórákra járok egy elismert művészhez már vagy három éve és eddig csak szidott engem másokat nem pedig én sokkal tehetségesebb vagyok tőlük. Olyanokat mond a képeimre hogy szörnyűk és dobjam ki őket és rajzoljak csendéletet meg tájképet, más helyeken is tanulok rajzot, de ez az ember teljesen elvette az önbizalmam és nem engedi, hogy művészi képeket fessek. Ha egyszerűen nem mennék többet az óráira azzal jobban járnék??
2011. okt. 16. 17:56
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg a tanárodat, hogy mi a baja a képeiddel! Ennyi. A szénrajzodról:


Tele van hibával. A fej nagy, a felkar kicsi, a combja megint csak nagy. Erre nem mondhatod, hogy szándékos. Az a a túlsó árnyékos valami, az micsoda? A bal kar vagy a jobb kar?


Van még mit fejlődnöd, mert ez a rajz marhára aránytalan, és aki tehetségesnek mondja magát, az nem rajzol ilyeneket.


Nézd csak meg ezeket a rajzokat, és állapítsd meg, nincs-e igazam abban, hogy anatómiailag tele van hibával a rajzod!

[link]

[link]

[link]

2011. okt. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
De ha azt hiszed, hogy én csak kötekedésből mondom, amit mondok - mert hát mit mondhatnék én, hiszen nekem értéktelen, semmitmondó képem vannak -m akkor regisztrálj a tergemin.hu-ra, és pakold fel nekik a képeidet, mert én biztos nem értek hozzá! :P
2011. okt. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

:D arra a képre a tanár azt mondta hogy jó...

bocs de az a második link nevetséges...

2011. okt. 18. 19:05
 24/31 A kérdező kommentje:
nah ezek után maradjak a tanárnál??
2011. okt. 18. 19:31
 25/31 anonim ***** válasza:

Oké, magyarázd el, mi benne a nevetséges! Egyébként nem sértődtem meg.


Azért dicsérte meg azt a rajzodat, mert vannak benne jó dolgok, például a kompozíció vagy a túnusozás. De azokat a hibákat, ugye te is látod, amiket mondtam?

2011. okt. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

értem mire gondolsz...

azért gondolom nevetségesnek mert annyira objektíven érzelmek nélkül kezeled az ember, hogy az már valami robotba megy át és szerintem szerkezetileg se jó teljesen...

de én nem akarok veszekedni ezekről tényleg csak annyira lennék kíváncsi, hogy szerinted járjak azokra az órákra és égessem el a képeket??

2011. okt. 18. 20:06
 27/31 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem kezelem érzelmek nélkül az embert, de bizonyos rajzoknál nem az érzelem a fontos, hanem a megfigyelés, tanulmányozás. Ez van előbb, aztán az érzelmek. Picasso is előbb megtanult rajzolni, és utána adta át magát az érzelmeinek.


Igen, szabadulj meg a görcsös, rossz rajzaidtól, és járj továbbra is az órákra!

2011. okt. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
és égessem is el őket?? vagy megcsináljam amit kép vagy ne??
2011. okt. 18. 20:11
 29/31 anonim ***** válasza:
Ne égesd el, hanem dobozold el valahova, és majd két meg három év múlva vedd elő, és hasonlítsd össze az akkori rajzaiddal!
2011. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
oké köszi :D amúgy egy régebbi rajz az amit belinkeltem, akkor rajzoltam másodjára modellt azóta remélem fejlődtem csak azokat nem tudom megmutatni mert most nincsenek nálam. :D
2011. okt. 18. 20:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!