Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek érdemes továbbra...

Szerintetek érdemes továbbra is eljárni az óráira?

Figyelt kérdés
Külön festészetórákra járok egy elismert művészhez már vagy három éve és eddig csak szidott engem másokat nem pedig én sokkal tehetségesebb vagyok tőlük. Olyanokat mond a képeimre hogy szörnyűk és dobjam ki őket és rajzoljak csendéletet meg tájképet, más helyeken is tanulok rajzot, de ez az ember teljesen elvette az önbizalmam és nem engedi, hogy művészi képeket fessek. Ha egyszerűen nem mennék többet az óráira azzal jobban járnék??
2011. okt. 16. 17:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

szia!


Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, de ki ez a festő, akihez jársz?


köszi,

Dia

2011. okt. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 TheAnonymus11. ***** válasza:
kűdj képet,s megmondom
2011. okt. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

21:25

(Azért írtam ékezetet, mert csak példakén gondoltam rá, nem konkrétan arra amit írtál)

Nem hinném, hogy akárkinek mutogatnom kéne a képeim főleg miután lerombolták minden önbizalmam, köszönöm nincs szükségem további sértegetésre. Nem tudom meddig magyarázzam, hogy nem vagyok beképzelt, mielőtt akárkinek megmutatom a képeim mindig szólok hogy szörnyűek szóval készüljön föl, sőt néha reménykedek, hogy inkább ne kelljen megmutatni mert bármit teszek úgyis annyira lehúznak a hozzá értő emberek többsége... De ha te mutatsz képet akkor mutatok én is, persze én is tudok kritizálni ha szeretnéd, de nem szoktam...

2011. okt. 17. 18:47
 14/31 anonim ***** válasza:

Olyan ismerősöm is van, aki mindig össze volt törve, mert neki lerombolták az önbizalmát, de jobb rajzos lett tőle, mert csakazértis meg akarta mutatni.


Mibe, hogy a művész, akihez jársz, az férfi és hatvan fölött van?

2011. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Bocs kedves másik válaszoló de jó nagy bunkó vagy. .Ez neked segítség? Neked fogalmi zavariad vannak a segítségről!Mind 1.Mindig kell egy paraszt a kérdéseknél.Kérdező :Ne hagyd hogy ez a paraszt válaszoló a maradék önbizalmad is lerombolja.
2011. okt. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

Én lennék a paraszt válaszoló? Nem mutatja meg a képeit, de azt állítja, hogy tehetséges. Szerinted, honnan tudhatom, hogy nem csak egy szájhős? Oké, névtelen oldal, de nagyon sokan meg merik mutatni itt a képiket, nézzétek csak vissza ezt a kategóriát!


Nem akartam megsérteni a kérdezőt, mert én is azt mondom, amit az első, hogy járjon továbbra is, mert ha az a művész olyan könyörtelen, akkor csak tényleg tehetséges, és azt akarja, hogy méginkább meg is jelenjen a képein.


Tudod, messziről jött ember akármit mondhat. Ez egy névtelen oldal, és képek mutatása nélkül, aki azt mondja magáról, hogy tehetséges, ráadásul úgy hangzik, mintha maga állapította volna meg, nem épp szerénységre vall, még akkor is, ha ez igaz. Mert mi honnan tudnánk, ha nem mutat képet? Remélem, érthető voltam. Ha meg nem akar képet mutatni, akkor csak egy szájhős. Mutass képet, és majd kiderül, hogy van-e alapja annak, hogy tehetségesnek vallod magad!


ui: Ezt te állapítottad meg, vagy az elismert festő?


ui2: Azért dobálózóm az ismerőseim példáival, mert az valóság.

2011. okt. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Ahoj!


Kedves kérdező, küldtem privát üzenetet! Kérlek nézd meg, és legyünk barátok! Mert én segíteni akarok neked!


üdv,

q

2011. okt. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

Igen férfi és hatvan fölött van.

[link] ez a fantázia kép, amire azt mondta, hogy dobjam ki, égessem el, vagy kaparjam le.

De biztosan igaza van és az lesz a legjobb ha kidobom, egyébként tavaly már elégettem vagy 200at...(akkor nem kért rá senki)

2011. okt. 18. 15:24
 19/31 anonim ***** válasza:

Tudom már, ki vagy! :D


Azt hiszem, írtam is a képeidre véleményt. Szóval úgy nézem, mint szürreális kép. Viszont a kompozíciót így is lecsúszott, és olyan, mint ez a nő a nagy valagával a fekvőhely élén feküdne, az meg bizonytalanságot, nyugtalanságot kelt. Szóval nem érződik, hogy a posztamensen feküdne, inkább mintha le akarna esni. A nyakát kitörted, az nagyon furcsa, és a nyaka és az arca környéke nincs térben. Viszont a fényekkel jól játszol, és az is tetszik, hogy használsz hideg színeket az árnyékoláshoz. Ezt sokan el szokták felejteni.


Viszont megnéznék egy képet, amit modellről festettél, hogy összegezni tudjam, mert lehet, hogy tévedek bizonyos dolgokat illetőleg.


A színhasználat jó, az ecsetkezelés jó, csak az arányok - nem a szándékos torzítás - furcsák.


De szerintem ne add fel!


üdv,

az a válaszoló, akit leparasztoztak

2011. okt. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

[link]

De az a festmény teljesen fantázia és nem az alak anatómiai helyességeire törekedtem... és ezt nem értem meg, ha valami már nem tanulmányrajz, hanem egyszerű önkifejezés akkor az már szar és égessem el...

2011. okt. 18. 17:37
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!