Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Miért érzést kelt benned ez a...

Miért érzést kelt benned ez a kép? (Kopasz, meztelen nő)

Figyelt kérdés

Benned egy ilyen jellegű kép milyen érzést kelt? Mi szerinted a mondanivalója? Lesokkol? Megihlet? Elborzaszt?


[link]


[link]


[link]


2012. márc. 22. 11:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyfajta keménység,de mégis ott a nő és inkább a személyiség kerül előtérbe azzal,hogy az arcról nem vonja el a figyelmet a haj... A kopaszság nő estében lázadás is jelenthet a konvenciók ellen..Sallangoktól mentesség stb..
2012. márc. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Bátorság, kitartás, akarat, erő.


A melle gyönyörű<3

2012. márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Csak a második tetszik, az pedig nagyon jó, szinte kiugrik a fej, az arc a képből. A test mintha nem is test lenne, hanem valami kompozíció.
2012. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
első vagyok. Nekem is a 2.kép tetszik jobban.
2012. márc. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem nem sokkol le, és nem is borzaszt el. Bátorságot és erőt sugall, ami pozitív hatással van rám. Egy nő, aki szembe megy az elvárásokkal (kopaszság vs. hosszú haj), de mégis megőrzi és vállalja a nőiségét (meztelenség). Ehhez nagyon nagy bátorság kell. Én nagyon bírom az igazán bátor embereket, annyira kevés van belőlük, hogy nem igaz.
2012. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezek a képek a határokat feszegetik.A kopasz fej a nőiességtől megfosztott ember asszociációját kelti fel.Csak azért nem ébreszt szánalmat,mert az arc szabályos szépsége ezt megakadályozza.
2012. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nem azért, de nekem mindig a leszbikus vonal jut eszembe..
2012. ápr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

indokolatlan művészieszkedés, már-már a giccs határa. Ezek a képek unalmasak, elcsépeltek.

Az elsőben még talán van valami.

A második borzasztó. Nem szép a nő.

A harmadik olyan, mintha Noé Krisztina antifasiszta aktivista lenne.

2012. máj. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahogy olvastam a képet, másra számította, engem egyáltalán nem sokkol, inkább csak unalmasnak találom a ezeket a képeket és szemétnek.
2012. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
kérdést :D
2012. máj. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!