Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ez szerintetek dicsérni való...

Ez szerintetek dicsérni való dolog, vagy semmi?

Figyelt kérdés

a húgom szeret rajzolni. Mostanában sziluetteket. Kinéz egy szép képet a netről és lemásolja, nem teljesen ugyanúgy de szinte teljesen szóval nem a saját rajzai, nem ő találja ki. Van h festékkel van h ceruzával. Nekem mégis nagyon tetszenek a képek és mindig mondom neki h ügyes de a másik nővérünk szerint ebben semmi nagy kunszt nincs, lemásol egy képet. Szerintetek ettől még ez ügyes dolog vagy tényleg így le kell szólni?

ilyesmiket csinál:

[link]


2012. jún. 8. 21:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem értem ezen mit kell "leszólni"...

Van kedve, csinálja. Nem bűncselekmény, hogy le kelljen szólni érte.

2012. jún. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Hát valóban nincs bennük semmi nagy szám (ezt úgy mondom, hogy én magam is rajzolgatok hobbi szinten). Ettől függetlenül azonban leszólni nem kell, de ne is ébresszetek benne hiú ábrándokat a saját tehetségét illetően.
2012. jún. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tetoválóként nekem is nagyon sokat kell neten nézelődnöm ha jön egy két cifrább emberke. Nem bűn ez meg semmi. Ha szereti akkor csinálja. Ha nem rajzolna akkor nem is tudna fejlődni.. Biztasd nyugodtan.
2012. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
csak mert felrakta facebookra a képeket és sokan likeolták és mondta nővérem h biztos csak az ötleteket likeolják és ha tudnák h nem ő találta ki senki nem lenn oda értük, mert csak az ötletek likeolni valók
2012. jún. 8. 22:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyan már, szerintem igen, ügyes dolog, és miért kellene leszólni?
2012. jún. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a nővéred csak féltékeny, hogy ő nem tud olyat tenni facere amit így lájkolnának mások, vagy hogy ő nem tud ilyeneket rajzolni. Egyébként meg nincs semmi abban, hogy nem fejből rajzol. A nagy festők sem fejből alkottak, hanem modellek alapján, ami majdnem olyan, mintha néznének egy képet. Már ha a modell nem izeg-mozog
2012. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Örüljön a nővéred,h húgod rajzokat tesz a netre nem a dekoltázsát.
2012. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Oké, nem Munkácsy képek, de szerintem ehhez is tehetség kell. Aki mondjuk középsuliban is tanult rajzot (és rajzoltak is,nem csak a művtörivel foglalkoztak), az nagyon is tudja, hogy az arányok miatt nem olyan könnyű dolog ilyeneket rajzolni.


Egy barátnőm még egy tisztességes tulipánt sem tud lerajzolni, annyira nem ért hozzá.

Mikor a saját kezünket kellett lerajzolni órán árnyékolással, akkor olyan ET keze lett neki, hogy a tanár el akarta küldeni a planetáriumba. (persze csak hülyéskedett :D)


Csinálja csak, ha szereti.

2012. jún. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A húgod nyilván ezt a saját szórakozására csinálja, nem állítja ki a képeket vagy ilyesmi. Ebben az esetben senkinek nem tartozik magyarázattal.
2012. jún. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!