Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » "Mindenki" azt állítja, hogy...

"Mindenki" azt állítja, hogy Alföldi darabjaiban kivétel nélkül homoszexualitás látható. Mondanátok példát, hogy melyik darabban mi van, de NE az Ember tragédiáját?

Figyelt kérdés

oké, Az ember tragédiáját már kívülről fújjuk, de mondanátok más darabokat, és elmondanátok, abban milyen ilyen jelenet volt (pl. 2 fiú csókolózott - most csak hasraütés szerűen mondtam ezt)?

Mert mindenki azzal jön, hogy AZ ÖSSZES darabja ilyen. Mondanátok pár címet?


A kérdés nem kötekedés, csak kíváncsi vagyok, mert mindenki A tragédiáról beszél, és mindig csak hozzáteszik, hogy "meg a többiben is", de most már kíváncsi vagyok, mi az a többi, mert soha senki nem fejti ki.


2012. aug. 5. 17:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
X D
2012. aug. 10. 21:24
 12/15 anonim ***** válasza:
Szent Johannás válaszoló vagyok... hát tényleg nem a legizgalmasabb darab... nem is feltétlenül nagyon unalmas volt, inkább nem volt egy íve a darabnak, olyan töredezett volt. Jobbra számítottam. Az Ármány és szerelem viszont az egyik legjobb darab és rendezés, amit valaha láttam. Klasszis.
2012. aug. 16. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm.
2012. aug. 16. 16:19
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]

még egy gyöngyszem :D

2012. okt. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ez érdekes. Köszi a cikket. Azért én túlzásnak érzem, hogy egy cikk ilyen hangvételű legyen. Nem Alföldi darabjait védem, de azért a cikk írója elég közönséges. Mért nem lehet valakit gyerekes poénok (pl.: "Roberta") nélkül kifigurázni?
2012. okt. 1. 23:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!