Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek Jól rajzolok?

Szörpike98 kérdése:

Szerintetek Jól rajzolok?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]



nos ezek lennének amiket én csináltam :)



2012. szept. 22. 10:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Semmi extra rajzból kapnál 4-es 5-öst,de ezzel sokra nem vinnéd.
2012. szept. 22. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
:( én próbálok igyekezni, jól rajzolni :(
2012. szept. 22. 10:50
 3/21 anonim ***** válasza:
Ha művész akarsz lenni,akkor ne ovis rajzokat készíts,ilyeneket a padtársam is csinál órán.
2012. szept. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

khm...kösz...:(

kár volt ide ki tenni ezt a xar kérdést -_-" :(


akk most vegyem úgy hogy xarul rajzolok?

Talán hagyjam abba amit szeretek csinálni???


talán valami más hobbi kéne :(


de hát biztos igazatok van h rosszul rajzolok...;(

2012. szept. 22. 10:58
 5/21 anonim ***** válasza:
Nem rajzolsz rosszul,de ez megmarad mindig is a hobbi szintjén ennyi.
2012. szept. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
tagnap nézegettem a deviantart.com-ot és ott annyira szuper rajzok voltak...próbálkoztam rajta én is vlami olyas jókat rajzolni de türelmem se volt le rajzolni egy chupacabrát meg egy slendermant mert úgy éreztem tiszta rossz lesz ezért már be idegesedtem és teljesen össze vissza firkáltam...:(
2012. szept. 22. 11:04
 7/21 A kérdező kommentje:
és már vagy két hete azon rágom magam hogy mért nem tok jól rajzolni(olyan művészien) :(
2012. szept. 22. 11:05
 8/21 anonim ***** válasza:

Azt azért tegyük hozzá, hogy hány éves vagy, mert nyilván mondjuk most mondok egy számot, egy 12 éves nem rajzol olyan jól, mint az, aki már 30 éve ezzel foglalkozik. A művészeti készségek közül egyedül a rajzolás elsajátítható, fejleszthető tanulással sok gyakorlással, de úgy soha nem fogsz fejlődni ha ilyeneket rajzolgatsz, az biztos.

Nézegess Deviantarton tutorialokat, aztán elválik majd mire mész velük.

2012. szept. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 chrishu ***** válasza:
Nem rossz, de kissé amatőr. Írd le, hogy hány éves vagy mert a rajzkézséged még fejlődthet...
2012. szept. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek nem rossz, de technikailag még fejlődni kell, és ami ennél is fontosabb: a műveltség és a látásmód. Ismerni kell a múltbeli és jelenkori irányzatokat, illetve ki kell alakítanod a saját világképedet, ami összetéveszthetetlenül a tiéd, és a rajzokon is nyomot hagy.
2012. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!