Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit jelent az hogy mostanában...

Mit jelent az hogy mostanában folyton szivecskéket rajzolok?

Figyelt kérdés
Nem kritikákat kérek hanem értelmes válaszokat a kérdésre;)vili?(:
2010. márc. 5. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
azt h szeretsz szivecskéket rajzolni
2010. márc. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Talán szerelmes vagy? :D

De az is lehet, hogy csak jön a tavasz, és jó a kedved. :)

2010. márc. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
lehet te egy szívsebész vagy
2010. márc. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem romantikus és végtelenül érzékeny lélek vagy, bár kifelé nem nagyon mutatod. Sohasem mondod el a problémáidat senkinek, nem beszéled meg senkivel, igazából nem tudom ,hogy miért, talán mert nem bízol meg senkiben eléggé ahhoz, hogy ilyen irányú információt juttass v.ki birtokába. Pedig nem jó, ha soha nem vitatja meg az ember a gondjait valakivel. Értékeled mások nyújtotta (+) teljesítményeket, nem irigykedve, hanem elismerően vélekedsz róluk.Nagyon racionális vagy, és hogy valahol tudod, hogy ezen változtatni kéne, de igazából semmi kedved hozzá, mert így érzed jól magad. Nagyon segítőkész, és közösségi ember vagy, nagyon lelkesedsz, ha valamilyen programot kell szervezned. Sosincs időd, mindig rohansz, de valójában ez a lételemed, már nem a rohanás, hanem hogy csinálj valamit.
2010. márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
énis mindig azokat rajzolok! a töbiek azt mondják szerelmes vagyok pedig ez nem igaz!! nem tudom énse hogy mirt lehet!
2010. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
vagy azt,hogy sok időd van vagy pedig hogy szeretsz rajzolni.De az is lehet,hogy skizofrén vagy és tudat alatt van egy éned aki szívecskével próbál terrorizálni:)
2010. márc. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
pontosabban seggecskékkel, csak mindig befejezi a felszínes mindennapi éned :D
2010. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
HKSz (Hello Kitty Szindróma) kezdeti tünete, nagyon kell vele vigyázni!
2010. márc. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy.
2010. márc. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1. Mert unatkozol és nincs mit csinálnod

2. Szerelmes vagy, de ez sem biztos mert én is szoktam mégsem vagyok szerelmes..

2010. márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!