Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Normális, ha én lány létemre...

Normális, ha én lány létemre ecchi (hiányos öltözetű mangalányok) képeket nézegetek vagy rajzolok?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%

Ohh, mi a "normális" ebben a világban ? :))

Annyi hülye van, elférsz köztük.

2010. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális, mindenki ezt csinálja, kivétel nélkül. És pont úgy, ahogy te.
2010. febr. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Nos lehet, hogy leszbikus vagy de ennek kicsi az esélye. Amúgy szerintem normális. A japán lányok szoktak néha ecchit rajzolgatni és nem leszbikusok. (A leszbikus dolgot persze egyéb dolgok megerősítgeti, hogy az vagy -e.)
2010. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Sőt, lehet, hogy terhes vagy, mert bődületesen sok szabadidődet csekély jelentőségű kérdések feltevésére fordítod a gyakorin XD
2010. febr. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Egyik sem vagyok, a fiúkat szeretem, de még soha...

És igenis, ez nekem jelentékeny kérdés, bárki bármit is mondjon.

2010. febr. 5. 19:34
 6/14 anonim ***** válasza:
Igazság szerint bejön, de első a trollkodás ugye...
2010. febr. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak rajzolod akkor nincs vele "baj". Ha viszont fel is izgulsz rájuk, akkor lehet hogy érdekel a saját nemed, hajlamos vagy a l*szbiségre vagy bisz*xualitásra. De ha így van, akkor szerintem ez nem baj, legalábbs is a l*szbikusokat nem vetik úgy meg mint a b*zikat, és bizony, ha két lány jól "elszórakozik" az bizony megmozgatja a mi kis kan agyunkat.
2010. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nem izgulok fel rájuk. Csak szeretem rajzolni.
2010. febr. 7. 20:22
 9/14 anonim ***** válasza:
Akkor semmi baj sincs veled. Legrosszabb esetben, te is csak azért menekülsz a mangák világába, mert nincs önbizalmad, és nem mered felvállalni önmagad. Az egyik ismerősöm ilyenben szenved, remélem nálad nem ez a helyzett, mert eléggé durva eset. Am. ha tudék rajzolni én saját mangát (nem ecchit!) készítenék...
2010. febr. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem, semmi ilyesmi. Csak megszerettem pár sztorit, aztán én is rajzolni kezdtem. Ok, és köszi mindenkinek, aki értelmes válaszokat adott.
2010. febr. 8. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!