Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ennyire bűn, hogy valamiben...

Ennyire bűn, hogy valamiben tehetséges vagyok?

Figyelt kérdés

Tegnap kirúgtak.

A vád: a hangom az operába való, ezt a nénik nem tűrik.

Vagy ha maradni akarok, akkor vágassam ki a hangszálaimat, mert Isten előbb-utóbb bosszút fog állni, mert hivalkodok a hangommal.

Ez egy pap szájából hangzott el!

Római katolikus kántor voltam....


2012. okt. 31. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Vágasd ki a hangszálaidat? :O
2012. okt. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezek betegek O.o El sem hiszem, hogy létezik ilyen. Komolyan az emberiség legalja. Ezért gyűlöltem mindig is az összes keresztény egyházat. A világ legnagyobb mocskai a papok meg a lelkészek. Egyébként mivel indokolják, hogy kirúgnak?
2012. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Az a bűn, hogy ilyen emberek, mint ez a pap, szóhoz juthatnak az egyházban!!! Egyáltalán nem baj, hogy tehetséges vagy, örülj neki, és próbáld kihasználni! Lehet, hogy egy másik templomban tárt karokkal fogadnának, ne add fel!


(Engem annak idején azért utált ki a pap a templomból, mert lány vagyok. Azt mondta, hogy többet be se tegyem a lábam a gyülekezetbe, mert a nők mind az ördög teremtményei. Érdekes módon őt sem a nénik zavarták, hanem a fiatalabb lányok, a vénasszonyokat biztos nem a sátán teremtette...)

2012. okt. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2-es, azt mondta, hogy az ördögtől való a tudásom.
2012. okt. 31. 12:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Te jó ég! Hol él ez? A középkorban? És ezért tényleg ki lehet rúgni valakit?
2012. okt. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább azt mondaná a gyülekezetnek, hogy nézzék meg, Isten milyen tehetséggel ajándékozott meg, mennyire hatalmas ereje van, hogy ilyenre képes. -.-" Mért nem azzal jön, hogy aki hisz Istenben, azt megajándékozza? Többre menne vele.
2012. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A középkorban 2 kézzel kaptak a kántorok után.

Mai világban a gagyi a nyerő, úgy látszik...

2012. okt. 31. 13:05
 8/9 anonim ***** válasza:

Az átlagtól való eltérés mindig idegesítő, mert nem a megszokott eredményt hozza. Egy nagyjából jó hanggal az operában kifütyülnek, mert oda több kell. Eszerint ahová te jártál, ott lényegesen kevesebb. Mégis azt gondolom, a konkrét papot és gyülekezetet (inkább az előbbit) kárhoztasd, és vedd tudomásul, hogy rossz helyen voltál. Ha erre a műfajra vágysz, tájékozódj más templomokban, vagy jelentkezz inkább egy minőségi kórusba. Onnan akár továbbfejlődési lehetőséged is van.


De a tehetség nem bűn, hanem erény, amelyet kötelesség művelni a környezeted hasznára.

2012. okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ideje újra megnyitni az OPNI-t. Hamar ki lehetne rakni a "Telt ház" táblát a kapura.
2012. okt. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!