Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Milyen érzéseket, gondolatokat...

Milyen érzéseket, gondolatokat vált ki belőled ez a kép?

Figyelt kérdés
[link]
2012. dec. 10. 17:23
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
A civilizáció összeomlása. Ahogy az eddig tudatlanságban, társadalmi nyomásnak bedőlt emberek nem képesek elfogadni, hogy itt a vége az egésznek. Ha beledöglenek is, de makacsul ragaszkodnak a múlthoz. Korcsok lesznek belőlűk, mostmár kívülről is amíg ki nem halnak.
2013. márc. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
100%

semmilyet, mert ez maga a valóság

csak mi emberek nem a valóságot látjuk, hanem a 3dimenziót gondoljuk valóságnak

a valóság viszont ilyen, nyomasztó, kietlen, és fojtogatóan kilátástalan

ugyanezt látni ha kimész az utcára egyébként, csak nem látod, mert ruhában mászkáló, telefonjaikat nyomkodó embereket látsz csak

2013. ápr. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Én ezt az alakot inkább sunyinak látom, semmint valamiféle áldozatnak. Tuti ő gyújtotta fel a várost. :)
2013. máj. 23. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Felkavar. Nem tudom levenni a szemem a középen lévő alakról, miközben nem is akarom nézni. Ha a szobám falán lenne, folyton ezt bámulnám, pedig nem is akarnék odanézni.
2013. jún. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
összebújva filmnézés a (nemlétező) barátommal miközben olyan lelki béke van bennem, hogy mi örökre együtt, meg a világgal is, meg velem is minden rendben, nem kell semmiért aggódni, mindjárt alszunk egy jót, most szexeljünk, vagy film után, de jó hogy nem eszi már a chipset, több marad nekem,meg stb stb
2013. júl. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
előző vagyok. ahogy látom mindenki más más szemmel nézte, szóval ha a képtől nem vonatkoztatok el, nekem akkor is csak a művészi stílusa kezd elgondolkodtatni. a barna fő szín pl melegséget áraszt, a lény úgy néz ki, mintha menekülne, első ránézésre sérült a feje, mert vérzik, ez anyai védőösztönt ébreszt bennem, és most meguntam tovább filózni rajta
2013. júl. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Fuhh...szerintem ijesztő és elég nyomasztó hangulatú. De amúgy nagyon tehetséges, aki csinálta.
2014. júl. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!