Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel űzhetném el ezeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel űzhetném el ezeket a hülye érzéseket, gondolatokat?

Figyelt kérdés
Hosszú ideje vágytam már egy normális kapcsolatra. Végre megtaláltam. Imádjuk egymást a barátommal. A szexuális életünk egyszerűen csodálatos. DE attól rettegek, hogy a barátomnak ez a kapcsolat csak arra jó, hogy kiélje magát velem. Nem azt mondom, hogy tudatosan, tehát nem arról van szó, hogy ő csak a szexért van velem, de ő mondta el, hogy velem hihetetlenül boldog, mert velem bármit ki lehet próbálni, partner vagyok bármiben. Mi van, ha csak azért szeret, mert bevállalósabb vagyok, mint a korábbi partnerei? Mi van, ha a szexre éhes eddig elnyomott éne tört most csak elő belőle, és ha már elég lesz neki a szex, akkor rádöbben, hogy én nem is vagyok olyan jó neki?
2009. okt. 22. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Te szerelmes vagy most? Mert szerintem igen. A dolog ilyen szinten még egészséges. Ha csak a szexért kellesz valakinek az gáz, de ez ki fog derülni.
2009. okt. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyi ideje vagytok együtt?
2009. okt. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerelmes vagyok bele, ahogy ő is belém. 4 hónapja vagyunk együtt. Tudom, hogy tudatosan nem csak a szexre kellek neki, mert akkor nem csinálnánk más programokat, nem beszélgetne a szüleimmel órákat, nem focizna az öccsémmel, ha nálunk van, nem babusgatná a keresztlányomat stb. De mégis félek tőle, hogy mi van, ha csak a testiség köt össze minket, csak ez még nem tudatosult benne. Vagyis nem is maga a szex, hanem a határtalan, teljes bizalomban élvezhető testi szerelem, ahol nincsenek tabuk, nem kell semmit sem szégyellni. Mi van,ha a teljes elfogadásom, az, hogy elnézem minden testi hibáját, az ami tetszik neki bennem? Mert igazából ez az, amit nem kapott meg előttem senkitől. Egyébként én 20 vagyok, ő 22.
2009. okt. 22. 12:06
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem csak a testiség köt össze titeket.

Ő biztos szeret téged, ne parázz ezen, nem csak arra kellesz neki..

2009. okt. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!