Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mondanátok véleményt két...

Mondanátok véleményt két versemről?

Figyelt kérdés

Ismerősök közt nehezebb megmutatni őket, ezért szeretném először kikérni a Ti véleményeteket:)


ÉG

az égbolton

megannyi rongyos felhőt

tép gyengéd szellő

lent

az élénkzöld palettán

néhány mosolygó szeplő

mint bolond integet

s rámleheltek

tengernyi ihletet

PÉLDÁM

inspirál, motivál

megmozgat

és belülről valamit elforgat

kinyitja a zárat

útra engedi

a boldog melódiákat


2013. ápr. 1. 21:33
 1/10 tanárúrkérem ***** válasza:

Nekem az inspirál, motivál szavak nem versbe valók, inkább szárazak, nagyon nem illenek pl. a boldog melódiák mellé. Az égbolt és a megannyi szavak túl költőiek. A rámleheltek miért múlt idő?

De egyébként nekem rendben van, mutasd az ismerőseidnek is.

2013. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó :)
2013. ápr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Első: nyílván mindenkinek máshogy jön át, és mindenki szerint más illik össze. Nekem, mikor írtam a verset, ezek a szavak csengtek jól egymáshoz, és nem szeretnék rajta változtatni. Eszembe jut ezekről a szavakról, hogy mennyire motivált és jókedvű voltam akkor.

Látod, hogy miért múlt idő jó kérdés.:D Észre se vettem. De mint ahogy az előbb is írtam, nem szeretnék az ilyen hibákon változtatni. Köszönöm szépen a véleményt, mostantól megpróbálok odafigyelni ezekre a dolgokra.

2013. ápr. 1. 21:51
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha semmin nem akarsz változtatni, akkor miért érdekel mások véleménye? Írj, amit akarsz, úgyis úgy írod, ahogy neked tetszik.
2013. ápr. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szeretném tudni, hogy mennyire tetszik az embereknek. Félreértettél, érdekel mások véleménye, csak a régebbi verseket nem szeretném megváltoztatni, azok azért lettek olyanok, amilyenek, mert olyannak kellett lenniük.:)
2013. ápr. 1. 22:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Értem. Az első nekem nagyon tetszik, főleg a

"megannyi rongyos felhőt

tép gyengéd szellő" kép. És a múltidő tényleg nem passzol oda.

2013. ápr. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
megkérdezhetem a nemed és a korod?:)
2013. ápr. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első tetszik, de a másodikkal nem tudom, mit akarsz.
2013. ápr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Fiú, és 15.:) A második verset egy mondhatni példaképemről írtam, akivel volt szerencsém találkozni, és nagyon megihlettek a szavai. Innen jön az, hogy kinyitja a lelkem ajtaját, amiből csak dől a boldogság.:)
2013. ápr. 3. 22:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes mindkettő. Képszerűek, van mondanivalójuk, semmi közhely, ötletes, kevés szóval mond nagyon sokat.

Nagyon ügyes vagy!

2013. ápr. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!