Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mit gondoltok a "művekről"?...

Mit gondoltok a "művekről"? :D Van tehetségem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

1.: ez amolyan Tim Burton próbálkozás.

2.: tűfilc rajz, A4-es lap.

3.: barátnőmről rajz.

4.: életem első portré festménye.

5.: 5 perc alatt készült órai firka.

Rajztanárhoz, tanfolyamra, stb. nem jártam/járok. 13/L

Vannak jobb rajzaim is, talán majd még fel tudom őket tenni, egyelőre ennyi.



2013. ápr. 13. 16:44
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Kérdező, dehogy hiszem! Reméltem, hogy lejön, amit mondani akartam, így is túl hosszan írok :D Nem Rád írtam azokat természetesen, Te normálisan reagáltál a válaszokra, ahogy kell. A kritikák helyes kezelése igen fontos, nem szabad feladni és struccpolitikát folytatni sem, hisz akkor elmarad, vagy legalábbis lelassul a fejlődés.

Sok sikert a továbbiakban :)


Ja és láttam én már művészetist, aki egyáltalán nem rajzolt jobban Nálad. A sulik se mind jók, de vannak is olyanok, akik a fene tudja, miért mennek oda, mert lepereg róluk minden. De ez ilyen világ, én láttam már rendesen megfizetett grafikust is egy újságnál, aki... Nem rajzolt jól. Embert és lovat pl. egyáltalán nem tudott és nem is volt hajlandó, de a tárgyairól sem mindig jött le, hogy körte vagy túrós batyu. Miközben vannak sokkal jobb éhező művészek a világban... Eh.

2013. ápr. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:


Mennyi az irigy ember. "


nah igen, ez teljesen normális reakció...

2013. ápr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
nem Ginának hívnak, ő az osztálytársam, és igenis jól rajzol. Ügyes, szép a vonalvezetése, és nagyon kreatív. Legalább ne névtelenül offolgatnád! -.-
2013. ápr. 13. 19:17
 24/41 A kérdező kommentje:
És amúgy azt a képet, egy nehéz fényképről rajzoltam, az illető fényben áll, szinte semmi árnyék nincs az arcon. (Mármint a fényképen nincs árnyék.)
2013. ápr. 13. 19:19
 25/41 A kérdező kommentje:

[link]

itt van még egy rajz.:)

2013. ápr. 13. 19:20
 26/41 anonim ***** válasza:
0%
pff ez de szar:D
2013. ápr. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
szarnak nem mondanám. de megint csak annyit tudok írni hogy a korod béliek szintjén vagy rajztudásban
2013. ápr. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Mit kezdjek a "pf, ez szar" hozzászólással? Adj tanácsot, hogy mitől legyen jobb, vagy tudod mit, csak rajzolj jobbat. Kezd elegem lenni az értelmetlen kommentekből.
2013. ápr. 13. 19:31
 29/41 anonim ***** válasza:
Már bocs, de alsóban jobban rajzolnak a kisgyerekek mindenféle rajzérzék nélkül. Ott tanulnak árnyékolást, stb...
2013. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Azon a rajzon nincs árnyékolás? Ezt most nem vágom. És nem lehet, hogy kevered a fazont a szezonnal? Mert lehet, hogy azt nézed, maga a nő ronda. De lehet róla jó rajzot készíteni. Nem ugyanaz.
2013. ápr. 13. 19:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!