Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Csak én vagyok ilyen szerencsé...

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés
Kezzük azzal, hogy elfogadtam azt, hogy kevés barátot tudok szerezni, és sokszor érzem úgy, hogy még rájuk sem számíthatok, így nagyon magányosnak érzem magam. bár nem ez a kérdés lényege, hanem, hogy miért hat ki a jövőmre is mindez? Filmegyetemre készülők, mert van fantáziám hozzá(forgatókönyv írás, stb.) de kikészít, hogy nincs senki akit feltudnék kérni rövid filmsegítségre, egy egyszerű szerepre, nem mindha próbáltam volna, de akkora hátrányban érzem magam emiatt a szakmában, hogy elkeserít. Pedig tudom, hogy mindig van "kiút" és megoldást lehet találni, de emiatt az egész miatt már erőm sincs hozzá. Jó, nem nyavalygós-kérdés akart ez lenni, hanem a kérdés, hogy volt már ilyen veled, hogy nem találtál megfelelő szereplőt, vagy segítséget bármilyen projekthez, mégis megcsinátad nélküle? Csak az ilyen magamfajták, félénkek szívják meg?(motiváció)
2013. ápr. 26. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, nem csak te vagy ilyen (pl én is:) Amatőr színjátszóknál nem próbálkoztál? Vannak ilyen ismerőseim, SZFE-n is - ha gondolod, privben írj átadom nekik a címet.
2013. ápr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Amúgy nem olyan bonyolult, valami szürreális video kellene, nem kell komoly színészi tehetség, mert rövid is:D megnyugtat a tény, ha tudom, hogy nem csak én vagyok hátrányban ezzel, attól, hogy nincsenek barátaim.
2013. ápr. 26. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!