Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Lehetek úgy színész, hogy...

Lehetek úgy színész, hogy abszolút nincs jó hangom?

Figyelt kérdés
tényleg semmi énekhangom nincs..pocsékul éneklek. a kérdés az lenne,hogy lehetek-e úgy színész (nem tévés színész,hanem olyan aki színpadon játszik) hogy nincs jó hangom?

2013. nov. 6. 07:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Lehetsz, a mai szinészeknél már a beszéd sem követelmény.
2013. nov. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetsz színész. Sok színész a színészi képességeivel pótolja a zenei hiányosságait. (Már akinek sikerül.)
2013. nov. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
szóval ha nincs jó hangom,de megvannak az adottságaim és a tehetségem, akkor is lehetek nagyon jó színész? /most légyszi ne fikázzatok/ mint pl. Alföldi Róbert? csak mert őt sose hallottam énekelni
2013. nov. 6. 20:55
 4/11 anonim válasza:

Ha csak az énekben nincs jó hangod, attól még lehetsz színész, csupán maximum nem fogsz musicalekben játszani.

Ha viszont a (beszéd)hangod sem valami szép, megnyerő akkor eléggé valószínűtlen, hogy jó színész lenne belőled, mivel a hangoddal nem tudnád megfogni a közönségedet.

2013. nov. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

Pedig Alföldi is énekelt már (ha megtalálom a videót, belinkelem).

Nézd, valamilyen hangja alapból mindenkinek van, abból valamit azért csak ki lehet hozni. Egy alap énektudás szükséges, de nem kell hatalmas tehetségnek lenned, elvégre nem énekes, hanem színész szeretnél lenni.

2013. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen,tudom hogy énekelt már! ott voltam az egyik színdarabon amikor énekelt,de nem sokszor szokott..ő se az a nagyon jó énekes,de azért elénekelte.
2013. nov. 12. 07:57
 7/11 A kérdező kommentje:
és köszi a választ! :)
2013. nov. 12. 07:57
 8/11 anonim ***** válasza:
igen. ma voltam egy előadáson, ahol mondták, hogy olyan, aki tényleg 0 hallással rendelkezik, olyan nincs. a hallás fejleszthető. és inkább a zenés színész szakirányon kell tudni inkább énekelni. és még az hogy 2 csoport van, a nagyon előképzett éneklős emberek meg a gátlásokkal teli "nincsjóhangom" emberek. szóval szerintem ha jól csinálod amúgy akkor a hangod annyira nem számít. az számít hogy mersz kiállni, milyen a fellépésed, stb.
2013. nov. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Olyan rossz, én is színésznek készülök és kezdetben mindenhol mindenki dicsérte az énekhangom. Még versenyre is vinni akartak. (énektanár, ilyen-olyan tanár, családtagok, mindenki dicsért) Aztán új szolfézstanárom lett, aki valószínűleg nem kedvelhetett. A csoporttársaim alig hallhatóan, ráadásul hamisan énekeltek és őnekik mindig jobb jegyet adott, mint nekem. Teljesen elvette az önbizalmamat, addig mindenhol hangosan énekeltem, mert szeretek is. De ez a tanár nem tett jót neki. :(
2014. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nem tudom,hogy még aktuális e de linkelem az Alföldi-éneklős videót itt a link:

https://www.youtube.com/watch?v=RKOh7uIO8_8


https://www.youtube.com/watch?v=OKSHpE_H1yM


Amúgy megjegyezném én színész szeretnék lenni! 15/L

2014. márc. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!