Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Ha színész szeretnék lenni és...

Ha színész szeretnék lenni és elmegyek egyetemre, akkor az számít valamennyit, hogy profi szinten gitározok?

Figyelt kérdés
úgy hallottam,hogy ha tudok játszani hangszeren az előny..

2013. nov. 8. 00:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
Én is szerettem volna színész lenni, profin is gitározom, egyetemre is elmentem, de a felvételinél nem számított a műszaki informatika szakon.
2013. nov. 8. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Valszeg a Színművészetire gondolt. :DD

Éppenséggel lehet előny később, de a felvételin nem fognak meghatódni tőle.

2013. nov. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
igen,Színművészetire gondoltan.. köszi
2013. nov. 8. 11:27
 4/12 anonim válasza:
100%
nudlit se. egyéniség, tehetség, elhivatottság. ezekre gyúrj:)
2013. nov. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 tanárúrkérem ***** válasza:
Harmadrostán esetleg foglalkoznak a dologgal(ha eljutsz addig), előtte a kutya nem kíváncsi rá. Zenés szakon előny lesz, bár ott ezzel nem lehet kitűnni, ott szinte mindenki zenél
2013. nov. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
az mit jelent, hogy profi szinten?:D
2013. nov. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Felvételin ne reklámozd ezt a "profi" dolgot, mert hátrány is lehet. Felmerülhet, hogy mit keresel ott, és hogy nem vagy elég elhivatott a színjátszás felé.
2013. nov. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem,nem is akartam. csak ha azt írtam volna,hogy gitározok,akkor meg az azt is jelentené hogy max. egy Tavaszi szelet tudok elpötyögni. Amúgy LFZE-n tanultam jazzgitárt és van is ebből egy diplomám. viszont régi álmom,hogy színész leszek,szóval most ennek "nekifutok".
2013. nov. 10. 23:37
 9/12 anonim válasza:
4. válaszoló vagyok. emlékeim szerint pár éve még volt korhatár (SZFE-n biztosan volt), szerintem ez mostanság is van, nézz utána nem csúsztál-e ki.
2013. nov. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszi,megnéztem,de nem találtam meg. amúgy is,általába 22 év a korhatár és én abba simán benntvagyok :)
2013. nov. 12. 21:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!