Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szeretnénk fellépni a kommunis...

Szeretnénk fellépni a kommunista punk zenekarunkkal. Tudtok olyan helyet ahol lenne ilyenre lehetőség (és nem vernek meg minket)?

Figyelt kérdés

2013. nov. 17. 17:13
 1/3 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

Azt kell, hogy mondjam, valami fiatal h.ülyegyerek lehetsz!

Sok mindenről hallottam már, de mi az, hogy kommunista punk?


40 vagyok, szeretem a punk zenét, és egy ismerősöm, aki 20 éves, használta ezt a szót, mikor legutóbb Aurórára mentem.

-Vegyél fel vörös sálat is, komcsi punkra mentek!- mondta

megmagyarázni nem tudta.


A válasz: keresettek fel alternatív rockkocsmákat, ott esetleg sikerrel járhattok.

2013. nov. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mirk ***** válasza:
Mi köze a kommunizmusnak a zenéhez?
2013. nov. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A zenésznek is lehet világnézete, akár kommunista is lehet. Így jön össze. Nyilván olyan punk zenekar, aminek a tagjai kommunisták.


Nem vok otthon ezekben a körökben, csak gyanítom, a punkokkal fõképp a szkinhedeknek van bajuk. Csakh ez sem ilyen 1xû, tudtommal - legalábbis jobb helyeken - a vannak antifa szkinhedek is.

Így a megoldás: keresseek ilyeneket, õk majd megvédenek, jobb esetben a puszta jelenlétükkel, de ha verekedés lenne, azt nyilván a kétféle szkinhedk egymásközött rendezik, addig Ti csendben leléphettek. Közben természetesen legalább lélekben illik drukkolni az antifáknak. :D

2013. nov. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!