Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Felfedeztem magamban nagyon...

Felfedeztem magamban nagyon komoly freestyle rap tudást, hol tudnám megmutatni másoknak?

Figyelt kérdés

amikor magamba vagyok de hangosan beszélek de tömeg előtt nem merem mert félek hogy beégek :D

nem is hallgattam sok rappet előtte egyszer mikor jöttem haza egyik buliról elkezdtem és nagyon megy. nem is gondolok rá hogy mit fogok mondani csak jönnek nagyon jól


2014. febr. 16. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát vedd fel aztán youtube. Sok sikert!
2014. febr. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ahogy az előző írta, felveszed majd YouTube , annyira azzal nem tudsz beégni , ha gondolod akkor elöszőr névtelenül , sajnos nem sokan találnak majd rá a felvételedre ( ha egyáltalán megfogadod és felrakod ) , de viszont szerintem 1-2 kritikát ,valamint tapasztalatot ezekből kaphatsz. Esetleg megmutatod szakmai fórumokon is.
2014. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!