Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nőként nagyon érdekel milyen...

Nőként nagyon érdekel milyen lehet egy másik nővel lenni, de vallásos vagyok, kérdésem hogy akkor ezt el kell fojtanom magamban? 21L

Figyelt kérdés

Kislány korom óta érdekel milyen lehet egy növel lenni nőként, de hívő ember vagyok, vasárnaponként önként templomba járok stb Én igyekszem ezt a dolgot elfojtani magamban, de mar nem megy... Roppant érdekel engem ez a téma és sokszor álmodok is erről éjjelente. Úgy faj ezt elnyomnom magamban, engedném szárnyalni a dolgot... Mégsem szabad ezt megtennem? Isten haragudna ezért nagyon?


Keresztény hívő vagyok, s félek Isten haragjától a dolog miatt! :,(


2012. júl. 5. 09:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Mert ha nem teszed meg, továbbra is mardos a kíváncsiság, ha megteszed, akkor meg a lelkiismeret fog mardosni. Szóval, szerintem ne tedd meg. A tiszta lelkiismeret sokkal fontosabb.
2012. júl. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ne olvass ilyen témákat. Önuralom is van a világon! Nem Isten fog rád haragudni,hanem a te életed megy tönkre.
2012. júl. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

09:38


Néhány barátnőm megtette a dolgot, s nem ment tönkre életük ellenkezőleg, boldogok voltak utána és "többnek érezték magukat".


"Ne olvass ilyen témákat!" A gond az, hogy szinte mindenütt mar a leszbikusság kerül arcomba, filmek (művészi ábrazolásként), zene, regények stb... És ezt mind kikerülni nehéz

2012. júl. 5. 09:49
 4/24 anonim ***** válasza:

Engem is nagyon érdekel, de én nem vagyok vallásos. :)


Egyébként nem hinném, hogy Isten kitagadna téged ezért. Inkább a papok körüli kisgyerek molesztálási ügyekkel kellene foglalkoznia.........


24/N

2012. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

09:53


Hát igen, ebben van valami... Arról nem is beszélve, hogy nekem eszem ágában sincs molesztálni senkit, csupán szeretnék kölcsönösen boldoggá tenni egy másik lányt és jól érezni magam vele!

2012. júl. 5. 09:59
 6/24 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon jó, gratulálok, ma már mindenki azzal fetreng lassan akivel nem kéne... De ha téged ez tesz boldoggá... Ilyen baromságot még nem hallottam, hogy valami nem létező dologtól való félelmében nem feküdt le nővel valaki...
2012. júl. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
9%

Ne így fogd fel. Isten nem tette volna ennyire élvezetessé a szexet ha azt akarná ne csináljuk. Nem igaz? És ha azt akarná, hogy 2 azonos nemű ne csinálja, akkor azt se tette volna lehetővé, hogy 2 azonos nemű élvezze.


Ez előítéletek csak emberektől származnak, semmi isteni nincs bennük. (vagy bármi más, csak emberi)


Emiatt ne aggódj. Ha találsz egy lányt, aki úgy szimpatikus neked és viszont, akkor érezzétek jól magatokat.

2012. júl. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

11:11


Ebben van valami! :) Az igazat megvallva van is jelentkező a dologra: egyik lány ismerősöm megígérte, ha szeretném, megmutatja ennek a dolognak a rejtelmeit, s ha igent mondok neki, akar a hétvégén is megtehetjük a dolgot! Most éppen azon hezitálok, hogy döntsek...

2012. júl. 5. 11:30
 9/24 anonim ***** válasza:

Szerintem igazából már döntöttél, csak megerősítésre vársz.

Amúgy meg isten szeretete és az egyház dogmái két külön dolog...

2012. júl. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Olvasd el a Sodoma Gomorra részt a Bibliából (Teremtés 18.16).


[link]


Szerintem úgy tudod legyőzni ezt a kísértést ha sokat imádkozol esetleg lehet hogy közbenjáró szabadító imát is kellene kérned.


Én a helyedben mindig imádkozni kezdenék ha ilyen irányba indulnának a gondolataim. Főleg a Szent Mihály imát ajánlom. Az is jó taktika ha a kísértés elviselését felajánlod Istennek áldozatként és közben pedig kéred hogy szabadítson meg ettől.


"Isten haragudna ezért nagyon?"


Szerintem a lényeg az hogy a legkisebb mértékben se szabad Istent megbántani semmilyen bűnnel. Se kicsivel se naggyal. Ha kompromisszumot próbál az ember kötni akkor már el is veszett mert sajnos a gonosz lélek nagyon ravasz és innentől szabad utat kap.

2012. júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!