Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Valláskritika » Ha saját vallásom van, és...

Ha saját vallásom van, és magamban hiszek az normális?

Figyelt kérdés
Mybyt vagyok mióta csak az eszemet tudom. Öntörvényű vagyok soha nem hátrálok meg, szigorú tekintetem mindenkire lesújt. Beképzelt vagyok.
2013. aug. 22. 13:16
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Az :D Én is így vagyok vele. Van egóm (nem is kevés) és csak magamban hiszek. Pedig meg vok keresztelve. Lehet valaki ezért nem tart normálisnak, de én ezt lesz@rom.
2013. aug. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Melyik gondolkodást képviseled?


a.) Csak én számítok, a többiek nem.

b.) Inkább én jöjjek ki jòl, mint a másik.

c.) Legalább annyit számítok, mint a másik.


Én az utòbbit képviselem. Az empátia és alázat pedig nem árt.


Meddig mennél el az egòd szolgálatában? Tudsz önfegyelmet gyakorolni?

Mikor ártanél egy másik embernek?

Ha ösztöneid megkívánnak olyat, ami nem a tiéd, akkor mit teszel?


A szabadság = egyetértés.

Egy dolgot nem vehetnek el tőled és az te magad vagy.

2013. aug. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha mindezt mások kárára is szemrebbenés nélkül fenntartod, akkor szociopata vagy. A szüleid nem váltották be a fogadalmukat, amit Istennek tettek a keresztelődkor.
2013. aug. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Természetesen az a.)-hoz tartozó gondolkodásmódot tartom sajátomnak annyi kiegészítéssel a Mybyt mindenek felett!


Bármeddig elmegyek a Mybyt szolgálatában.

Akkor ártanék egy másik embernek ha az teljesen elveti a Mybytet egyébként meg amikor én úgy gondolom.

Természetesen megszerzem Mybyt hatalmam segítségével aminek senki és semmi nem tud ellenállni.


A szabadság = Mybytség

Egy dolgot nem vehetnek el tőlem és az a Mybyt!

2013. aug. 22. 14:32
 5/17 A kérdező kommentje:
14:30 A szüleim nem kereszteltek meg, én magamat kereszteltem meg és a saját istenemnek, Ahe Mybytnek tettem fogadalmat. Ő az én irányítóm és az egyetlen parancsolóm!
2013. aug. 22. 14:39
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem vallás. Hinni bármiben hihetsz, akár a hétfejű sárkányban is, attól még nem lesz vallás. Egy vallásnak hívei vannak, + eszmerendszere.

A te esetedben nagymértékű egoizmusról beszélünk,meghintve egy kisebb adag istenkomplexussal, és egy csipetnyi feltűnési viszketegséggel.

2013. aug. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

6-os vagyok


A legvalószínűbb viszont az, hogy csak egy troll vagy :)

2013. aug. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Persze,lehet normális.Azt a kérdést tedd fel magadnak őszintén,hogy tényleg a javadat szolgálja-e az,amiben hiszel.
2013. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális, hisz megmondták a hangok.
2013. aug. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát úgy 80 éves korodban, a tolószékedben ülve, fogatlanul, bepelenkázva... megnézném én a te Mybyte-odat.
2013. aug. 23. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!