Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szerintetek milyen hangszereke...

Szerintetek milyen hangszereken tanuljak meg játszani?

Figyelt kérdés
Már 7 éve tanulok zongorázni(most 5.-es vagyok, és ovi középső csoportja óta játszom). Gondoltam már a gitárra is, de még máson is szeretnék. mit ajánlatok?

2014. márc. 31. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Amelyik érdekel. Ha a gitár tetszik, miért nem azt próbálod ki? Viszonylag olcsó, és könnyű veel sikereket elérni.
2014. márc. 31. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt válaszd, amit legjobban szeretnél tanulni. A zenetanárok szeretik, ha a diák maga választja a hangszert:)Sok kitartást, türelmet a gyakorláshoz és sok sikert!
2014. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia! Én 8 éve zongorázok, és most elkezdtem gitározni is, és nagyon tetszik az is, szóval ajánlom! :)
2014. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bendzsón.
2014. ápr. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
51%
Dob. Az izomlázat okoz, rohadt nehéz és rohadt drága
2014. ápr. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Több basszusgitáros lányt akarok!
2014. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
No igen, ezt neked kell eldöntened, itt csak a lehetőségekben segíthetünk. Én amúgy azt ajánlom, hogy nézz utána más hangszereknek is. Én pl. zongorázok is, de igazából klarinétozok. És imádom. :D Szóval nézz utána rendesen. Lehet, hogy megszereted valamelyik fúvós, vagy ütős hangszert.
2014. szept. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!