Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Szavalóra keresek verset,...

Szavalóra keresek verset, akinek széles az ismerettségi köre segítene?

Figyelt kérdés

Itt fejteném ki, milyen versre gondoltam. Kritérium csupán (a verseny rendezőitől) hogy 20.századi legyen, és az is, hogy passzoljon az előadójához. Azt hiszem, ismerettség híján célravezetőbb, ha elmondok magamról pár szót. Szeretem a verseket, de inkább könyveket olvasok, így alig van ismerettségem e téren. Dámai, komoly mondanivalóval rendelkező és mély verset keresek, legyen terjedelme, de megtanulható szintig. Amelyik verssel indulni szerettem volna, azt nem javasolta a tanárom, ígyhát ne legyen túl extravagáns.

Minden segítséget előre köszönök!



2014. nov. 3. 21:19
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom,h 20. Szazadi-e de: mostan szines tintakrol almodom. Nezd meg hogy teccik! Bocsi ha nem tuttam segiteni.
2014. nov. 7. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]

Sok van felsorolva, válogass!

2016. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!