Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Mi a véleményetek a rajzaimról?

Mi a véleményetek a rajzaimról?

Figyelt kérdés

Kb két éve rajzolok, 16 éves vagyok. Ha számít, nem tanultam soha, autodidakta vagyok. Szerintetek van értelme továbbra is ezzel foglalkoznom (hobbi szinten)?


[link]


[link]


2017. jan. 21. 09:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik :)
2017. jan. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A szemekkel mindkét képen láthatóan kis problémában vagy, azokat nem ártana gyakorolni kicsit.
2017. jan. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Hűűű, nagyon ügyes vagy! :)

Van még fejlődnöd, de ha így folytatod,akkor csodásabbnál csodásabb műveket adhatsz ki a kezeidből! :)

Gratulálok! :)

2017. jan. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy.
2017. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jó rajzok.

Szerintem töltsd fel ide:

[link]

2017. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem nagyon ügyes vagy, és érdemes tovább folytatnod.
2017. jan. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tök jók. Vannak még?


Viszont az apró részleteken tényleg van mit csiszolnod. Szem, fül, orr ezek kissé elnagyoltak.

2017. jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon jók, szerintem keresd fel a Rajzmánia nevű facebook csoportot, ha esetleg még nem ismered, ott rengeteg hasonlóan tehetséges művész vagy, ők értékelni fogják a munkád és segítenek is ha kéred. :)

[link]

2017. jan. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm.

Utolsó, már próbálkoztam ott, tök esélytelen. Hozzájuk képest kezdő vagyok, tehát sosem kaptam ott semmi pozitívat. Nem egy jó csoport.

2017. jan. 23. 16:17
 10/11 anonim ***** válasza:
Mindenki volt egyszer kezdő és nagy tehetségeket is néztek már kezdőknek, amiatt nem kell keseregni, ha nem tetszik mindenkinek. Én még nem láttam ott a munkáidat, ezt a két képet, de nem hiszem hogy ne kapnál rá dicséretet meg építő kritikákat. Lényeg hogy alkoss, gyakorolj és élvezd, nekem tetszenek és szerintem ügyes vagy.
2017. jan. 24. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!