Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » A férj szeretné megöletni a...

A férj szeretné megöletni a barna hajú feleségét és van egy barna hajú szeretője. A feleség rájön, és szőkére festeti a haját. A szerető - hosszú, barna hajjal és talán piros fürdőruhában elmegy fürödni és egy búvárnak öltözött ember megöli?

Figyelt kérdés

#gyilkosság #barna hajat #szőkére fest #a feleség
2017. febr. 17. 23:01
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

? Igen?

Mi ez, Columbo? :D

2017. febr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rossz helyre tettem a kérdőjelet. ..és talán pirosfürdőruhában (?)...megöli.
2017. febr. 17. 23:21
 3/7 A kérdező kommentje:
piros fürdőruhában
2017. febr. 17. 23:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Felvázoltál egy sztorit, de mi lenne a kérdésed?

Megöli-e a búvár? A te történeted, ha úgy folytatod, akkor meg. :) Viszont lehet, hogy egyikük kopaszra vágatja magát és inkább nudista strandra jár, így nem kell a piros fürdőruha sem. A búvár meg idegösszeroppanást kap, mert nem érti ő sem a kérdést. :)

2017. febr. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi ennek a filmnek a címe? A férj szeretné megöletni a barna hosszúhajú feleségét, de közben a férjnek van egy barna hosszúhajú szeretője. A feleség a barna hosszú haját levágatja rövidre és szőkére festeti. A felbérelt búvár a barna hosszúhajú feleséget várja, akin piros fürdőruha lesz...de nem a feleség megy fürödni, hanem a szerető, akinek barna hosszúhaja van és ráadásul még a fürdőruhája is piros...ezekre emlékszek a filmből...és köszönöm!
2017. febr. 18. 19:05
 6/7 anonim válasza:

ez engem is érdekelne,

nem emlékszel egy színészre se?

2017. febr. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem emlékszem. Ha tudnék egyetlen színészt is a filmből, megtaláltam volna! Legalább 15 éve láttam.
2017. febr. 24. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!