Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Érdemes elkezdenem gitározni?...

Érdemes elkezdenem gitározni? (14/L)

Figyelt kérdés

Hello, sziasztok!:)


Gondoltam felugrok az oldalra és felteszem ezt a kérdést. :D Szóval, tizennégy éves lány vagyok, és nagyon régóta vonzanak a gitárok, meg konkrétan a rock zene. Tartottam már a kezemben akusztikus gitárt, de nem szépítem a helyzetet: az össz tudásom annyi volt, hogy lepengettem pár népdalt, aztán örültem a fejemnek :D Mert amikor sikerül valamit összehozni rajta, az annyira jó érzés volt, és annyira csinálnám is még, csakhogy... Nincs saját gitárom. Nah, de egy ideje már gyűjtök, plusz idén ugye ballagtam is... Úgyhogy van 70 ezer forintom. xD Igen, még ilyen kis családomon élősködő forma vagyok, de lényeg, hogy van 70 ezer forintom és azt arra költhetem, amire csak szeretném. Elektromos gitárra gondoltam, annak ellenére, hogy számtalan helyen azt olvastam; akusztikussal érdemes kezdeni... Persze azért mertem ezt a döntést hozni, mert egyes tapasztalt gitárosok szerint, idézem: "Ha te a hard rock/ heavy metál stílust kedveled, miért ne kezdhetnél elektromossal? Előbb vagy utóbb úgyis arra váltanál".


Szóval a kérdés már csak annyi lenne, hogy 14, sőt inkább majdnem 15 évesen érdemes egy ilyen drága hobbival kínlódnom NULLA tudással, illetve 70 rugóból tudnék viszonylag normál elektromos gitárt venni? :)


Bocs a regényért, kösz, ha elolvastad :D (azt meg még inkább köszönöm, ha válaszolsz is :DD)


2017. jún. 18. 12:24
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ahh, azt hiszem nem jó a link :( Na nem baj, akkor leírom, hogy egy Jackson JS11 Dinky-ről lenne szó :D
2017. jún. 25. 18:36
 12/12 Waff ***** válasza:
Jó ez a jackson, csak a tremolóját kell kiiktatni. Ebben az árkategóriában, de még a kétszer ennyiben is csapnivalóak a tremolók. Csak a baj van velük, nagyon rosszul tartják a hangolást. Ha ez tetszik csapj le rá, a jacksonok korrekt gitárok, az olcsó tremoló rendszert leszámítva.
2017. jún. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!