Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Lenne valakinek kedve egy...

Lenne valakinek kedve egy amatőr filmet készíteni velem?

Figyelt kérdés

Győrben lakok, és szeretnék egy kisfilmet forgatni. Sajnos embereket még nem találtam hozzá, de ha valakinek van kedve, nyugodtan írjon csak:)

15/l



2017. aug. 24. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Kedvem lenne, de full amatőr vagyok, eszközeim sincsenek hozzá és Győr is messze van. :)
2017. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz habzó szájú privát üzeneteket kapni, pontosítsd, hogy milyen filmre gondoltál.
2017. aug. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia nagyon szívesen mennek..csak nagyon messze vagy tőlem amúgy ėn 14/l vagyok :D ės amúgy ėn felveteleznék vagy szineszkednék?? Mivel az utóbbi jobban menne mivel nagyon szeretek..de van fenykelezom isxD
2017. aug. 29. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kérdés,hogy milyen filmről lenne szó és hogy profi vagy amatőr színészeket keresel-e?

Igaz,Győr nekem is túl messze van.

2017. szept. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!