Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » KISKÉPZŐSÖK Fotós szak Szerint...

KISKÉPZŐSÖK Fotós szak Szerintetek így mennyi esélyem van?

Figyelt kérdés
Szóval.Tegnap voltam nyíltnapon és ott elmondta az egyik fotós szakos tanár,hogy fontos a rajz tudás, de nem kell profinak lenni,hogy felvegyenek a szakra ,sőt azt is mondta,hogy volt olyan aki egyáltalán nem tudott rajzolni de agyon tanulta magát, és látszott rajta mennyire igyekszik és felveték.Tényleg volt már közötettek olyan aki nem rajzolt olyan jól mégis sikerült?Nem vagyok a legjobb rajzos de azért nem olyan szörnyű a helyzet, de szerintetek ha elkezdek járni rajzolni magántanárhoz,otthon is rajzolok sokat van esélyem,hogy felvegyenek?Meg hallotam,hogy rengetegen akik felvételiznek oda járnak rajzból előkészítőre..viszont nekem nincs olyan közel a suli és nem tudnék most oda a suli mellett bejárni..szóval magántanárnál is van esélyem?Tudom,hogy nem sok az esély mert 10xes túl jelentkezés van, de nagyon tetszik a suli.Előre is köszi válaszokat! :)

2017. nov. 26. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én időmben csak egy ember volt, akit felvettek, de nem tudott rajzolni, de annak az apja hősi halott volt, és úgymond, -ezzel kompenzálták. De ez nem ma történt, hanem negyven éve.
2017. nov. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogyha tudsz küldeni egy képet valamelyik rajzodról akkor kicsit talán többet tudok segíteni. Felvételin nem profizmust várnak el hanem csak valamit amiben látnak lehetőséget, jó kézügyesség, térlátás, színérzék ilyenek. Én előkészítőre jártam mert közel volt és volt portrémodell meg jó tanár de nem feltétel hogy oda járj. És amúgy fotó szakon tényleg kicsit lazábbak a felvételi rajzzal. Ha rágyúrsz akkor simán összejöhet.
2018. jan. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha most vagy 8.-os és most kezdenél el rajzolni tanulni, akkor felejtsd el, már késő ebbe belefogni, ez nem biciklizés. Inkább a nyelvtanuláshoz lehetne hasonlítani, minden nap kellene gyakorolni - évekig.

De ha csak 7.-es vagy akkor húzzál bele! Az én lányom 8 évesen kezdett egy képzőművészeti szakkörbe járni, ahol egy festőművésztől tanult. Majd 7.-től minden héten felutazott (illetve mentünk vele) Esztergomból!!! az előkészítőre. Heti két délutánt töltött a felkészüléssel, a tanulás mellett. Ennyire elhivatott emberekkel kell "versenyezned" a felvételin. Ekkora túljelentkezés mellett, igenis a rajztudás számít, máskülönben hogyan válogatnának.

2018. jan. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!