Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Van valakinek tudomása olyan...

Van valakinek tudomása olyan színjátszókörről Budapesten, ahova fiatal huszonéves amatőrként lehet csatlakozni?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretném magam kipróbálni ebben, de állandóan csak falakba ütközöm. A Vecsey-féle az tudtommal nem fogad most új tagokat, de amúgy is nálam fiatalabbaknak van (26 éves vagyok, bár simán eladom magam 22-3-nak). Jelenleg egyetemista vagyok, de a helyi egyetemi színjátszókör se működik most éppen. Van valakinek ötlete? Egyetemista korúakkal szeretném lehetőleg.
2018. szept. 10. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Javaslom neked, 26 éves felnőtt ember, a google-be beírni a "felnőtt amatőr színjátszókör/színjtszócsoport" kifejezéseket.
2018. szept. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó, kezdjük el hülyének nézni a másikat, és feltételezni, hogy nem nézte meg először a lehetőségeket. Google első találat: [link]


Legutóbbi dátum 2016-os. Ez kilőve.



Második link, első hivatkozás:

"

A THÉBA Stúdió – Andor Alapítvány – amely fenntartója a THÉBA Művészeti Szakközépiskolának is – 2001. január első napján létrehozta a Basilides Művészeti Műhelyt, és ezen belül az "A" Színházat, abból a célból, hogy a THÉBA Művészeti Szakközépiskola tanulói számára a gyakorlat lehetőségét is biztosítsa; a már végzett hallgatóinak pedig a bemutatkozás lehetőségét teremtse meg."


Magyarán vagy legyek helyi szakközepes hallgató, vagy helyi végzett. Sajnos egyik sem vagyok.


Következő találat:


[link]


Ez már egy befutott társulat, nyilván nem végzettség nélküli amatőröket keresnek.


Következő találat:


[link]


2014-es link. Ha a megújult müszi oldalra megyek, semmi.



Kezded már kapisgálni, miért írtam ki a kérdést? Nem szórakozásból. A többi link is csupa régi link, egy aktuálisat sem találtam. Az egyetem, ahova járok, tavaly még rendelkezett ilyen körrel, ma már itt sincs, vagy senki nem tud róla.

2018. szept. 11. 17:47
 3/3 anonim válasza:
Marczibányi téri művelődési központ
2019. dec. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!