Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Művészetek

A kérdés

Kinek lehetne elküldeni a versemet? Olyan személyt keresek, aki segítene abban, hogy megtudjam tehetséges vagyok-e vagy sem. Ha igen, akkor pedig segítsen kiadatni egy könyvet, persze pénzért.

Fizetnék is neki, hogy segítsen nekem, csak kéne először is egy kiindulópont, hogy megtudjam ki is vagyok valójában. Írtam már több költőnek is Facebookon, de vissza se bagóztak.

jan. 20. 16:52  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Honnan tudhatom, hogy tehetséges vagyok?
Honnan tudom, hogy tehetséges vagyok?
Szereplő válogatás, casting hol van musical és zenés szerepekre 10 éves kislányomnak? - aki elismerten tehetséges, sugárzóan szép és kimagaslóan intelligens, de vidéki.
Tehetséges vagyok, ha 3 hónap alatt ennyit fejlodtem rajzolásban?
Ismertek tehetséges, fiatal zenészeket Szombathelyen? 16/F
Szeretnék elküldeni egy levelet a BTS-nek ebben segíteni?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések a Művészetek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!