Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Művészetek » Rajzban lehet fejlődni másolás...

Rajzban lehet fejlődni másolással? (Fotóról állatot, embert, más művészek képeit)

Figyelt kérdés
Néhányan semmibe veszik ha valaki másol de szerintem ahhoz, hogy kialakuljon saját stílus sokat kell gyakorolni ilyen módon is nem? Így is el lehet sajátítani árnyékolási technikákat stb?

2019. márc. 18. 15:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Pont ezen gondokkozok, amikor olyan youtube videokat talalok, hogy szenceruzaval bitabg szep kepeket rajzolnak, persze mimden esetben valami alom szep norol, minden karakter nelkul, higy szerintem egyik sem elo modellrol megy, es ugyan a rajzuk gyonyoru, de mihez kezdenenek egy olyan helyzetben. Persze tisztelet a kivetelnek, nem utolso sorban nem bantasnak szantam a masoloknak sem.
2019. aug. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!