Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Néptáncos lányok: Szerintetek...

Néptáncos lányok: Szerintetek mennyire ciki, ha egy fiú nem tudja (vagy alig) a táncot, amire felkér?

Figyelt kérdés

Tehát hogy nem tudja azt táncolni. Ez lehet egyrészt olyan fiú, aki eleve alig tud táncolni, vagy éppen azt a táncot nem.


Mert az egyértelmű, hogy jobb, ha egy tapasztalt fiú vezet, de ti mit gondoltok (persze, kell a fiúnak is némi bátorsága, és neki ciki, de ti mit gondoltok?)


Attól is függ, hogy ti mennyire tudjátok (mert ha tudjátok, be tudtok segíteni), nem?



2020. aug. 26. 15:20
 1/2 anonim válasza:
100%

Abban az esetben ha a fiú előre szól a lánynak és a lány segítőkész és nem bunkó, akkor teljesen rendben van, főleg ha a fiú egyébként tapasztalt táncos, akkor egy-két dallamon keresztül figyeli a többi párt és miután már ő is táncol, akkor is közben oda-odapillant akkor szerintem teljesen elfogadhatóan fog menni. Nyilván nem színpadi szinten, de pl táncházba teljesen oké.

Ha a fiú kezdő táncos, akkor kicsit nehezebb dolga lesz, egyrészt függ attól is hogy mennyire tanulékony és mennyire megy neki jól a tánc. Másrészt a lány támogatására, segítségére is szüksége van, leginkább abban az esetben ha ő tudja a táncot, a fiú szerepével együtt. Ilyenkor szerintem kicsit alaposabban érdemes megfigyelni a többi táncost, és a tánc összes csínját-bínját, amit a már tapasztalt táncosok valószínűleg ismernek, azokat kék elsődlegesen megjegyezni, utána már menni fog a tánc.:)

2020. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem ciki. Sőt. értékelném, hogy alig tudja a táncot, de mégis van benne elég bátorság, hogy felkérjen. Ha a lány is partner ebben, esetleg ő ismeri a táncot és segít benne a fiúnak, az már csak jó lehet
2021. jan. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!