Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Az orosz nők milyenek? Nem...

Az orosz nők milyenek? Nem kinézetre gondolok, hanem belső tulajdonságokra

Figyelt kérdés
azt hallottam róluk,hogy nagyon kedvesek barátságosak,vidámak, mosolygósak, de ha összejönnek vkivel,az elején normálisnak mutatják magakat,pár hónap mulva meg teljesen megváltoznak,mintha kicserélték volna öket.fiuk, férfiak,akinek van tapasztalat orosz nőkkel az irjon:)
2010. aug. 6. 00:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Szepek lehetnek, de nagyon bunkok, de ok parasztoznak mindenkit. Csak a penz erdekli oket. Mig van addig kedvesek. Ha van penzed, (vagy legalabbis azt hiszi hogy van) kedves, flortol, de mikor rajon hogy nincs, vagy nem eleg, akkor szoba sem all veled. A kozossegi letrat masszak/masznak, akarnak valaki lenni. Itt AU-ban ugy emlegetjuk oket, hogy a sajat anyjukat eladnak egy dollarert. Miota kimehetnek, nezzetek meg mit csinaltak hires emberekkel. Pl, Boris Becker, Mel Gibson, Ronnie Wood, stb. Mar sok ferfi rafazott a netten valo ismerkedesukkel.
2010. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
61%
én 14 éves orosz csaj vagyok moszkvábol.nos engem sosem érdekelt a szerelem...annyit eltudok viszont mondani neked hogy mi oroszok nem vagyunk valami romantikus tipus...nem is vagyunk érzelgösek,persze mindenki más.de itt moszkvába ilyenek vagyunk.sokszor bunko és agresziv szoktam lenni másokkal persze meg is van rá az okom.valaki beszól akkor mi már el is kezgyük az illetöt verni,fojtani,rugni...
2010. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%
Utolso, legyszi, marajd Moszkaban, ne fertozd el a vilagot mint honfiholgyeid.
2010. aug. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

hááát azt is hallottam igen ,hogy nem valami romantikus típusok...de ez nem is baj:) mindenki olyan amilyen...

nekem egyik férfi imserösöm mesélte,(orosz felesége van) hogy mikor hazaér a munkából,észre sem veszi a csaja, hogy megjött,söt vmikor nem is köszön neki..csak néz elöre meg a saját dolgaival foglalkozik, ja és nem szeret együtt enni a családdal,inkább egyedül eszik.....:érdekes.:D

2010. aug. 10. 13:46
 15/18 anonim ***** válasza:
Kérdező! Én magyar vagyok és én is szeretek egyedül enni,ez amúgy emberfüggő. Nekem volt egy orosz csajom aki olyan hisztis volt és agresszív,aztán szakítottunk.
2013. júl. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az uccsó vagyok! És rettenetesen dúrva,ami nagyon visszstaszító vót benne.
2013. júl. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

Nekem csak rossz véleményem van az orosz nőkről !

Pénzéhesek, szégyentelenek, élnek a mának ...

A legbunkobb nemzetiség ! Könnyűvéruek

2017. szept. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
100%
Nem kedvelem őket általánosságban. Többnyire ridegek, semmi humorérzékük, S flegma, bunkók. S nem beszélnek többnyire angolul, vagy nem hajlandók.
2019. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!