Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Ha lenne rá lehetőség és nem...

Ha lenne rá lehetőség és nem a muszály vezérelne, milyen tevékenységet csinálnál a jelenlegi helyett, amit szívesen csinálnál?

Figyelt kérdés
Kérném, hogy az oldal szintjéhez képest maradjunk civilizáltak és humanista válaszokat kérnék amennyire lehetséges. Csupán érdeklődöm, hogy ki mit csinálna, amiben TELJES MÉRTÉK-ben önmaga lehet és élvezné is amit csinál.
2021. jan. 21. 22:33
 1/6 A kérdező kommentje:
* Tehát nem más rabszolgája lenne, hanem olyan munkát csinálhatna, amit tud szeretni is és olyan gyorsan menne vele az idő, mintha szórakozás lenne, de biztos értitek. Köszönöm!!!
2021. jan. 21. 22:35
 2/6 A kérdező kommentje:
Még azt is megirhatjátok, hogy az oda vezető út mi lenne, milyen szükséges dolgok kellenének, hogy azt csináld amit teljes életerővel tudnál csinálni! Ez FONTOS!
2021. jan. 21. 22:38
 3/6 anonim válasza:
76%
Nyitnék egy kutyamenhelyet, és kutyákat mentenék. :D
2021. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondom azt is leírhatjátok ha van kedvetek, hogy hogy jutnátok el addig, hogy azt csináljátok amit szeretnétek legleslegjobban!
2021. jan. 21. 22:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Én analitikus szeretnék lenni. Egész nap ülni/állni a laborban, és mintákat vizsgálni. Engem szórakoztat, hogy az elején még nem tudom, hogy mi van benne, és a végére kitalálom. Ami az odajutást illeti: A végzettségem megvan hozzá, csak állást kéne találni.
2021. jan. 29. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gimis tanárnéni lennék. Matek/biosz/angol érdekelne... de hát sajnos megélni jelenleg jobban akarok mibt szerelemből szakmát választani
2021. febr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!