Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Az osztrákok mennyire nyitotta...

Az osztrákok mennyire nyitottak befogadóak?

Figyelt kérdés

Bécsben fogok dolgozni 2 hónap múlva és érdekelne mire számítsak.

Tudom általánosítani nehéz, embere válogatja mégis aki már élt kint biztos vannak általános tapasztalatai.

Németek is általánosságban - zárkózottabbak, olaszok, görögök - nyitottabbak

osztrákokat nemigen tudom hova tenni, nincs róluk sok ismeretem még.


2021. febr. 28. 17:06
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 éve élek Bécsben, és jó tapasztalatom van az osztrákokkal. Akikkel együtt dolgoztam többnyire kedvesek, segítőkészek. Találtam barátokat is Bécsben, és ha jófejnek tartanak, ugyanúgy barátkoznak veled, mintha osztrák lennél vagy bármilyen nemzetiségű.

A magyar akcentust rögtön felismerik, és rögtön mondják, hogy Orbán. Amitől agyfaszt kapok, de nem tudok ellene tenni. :)

Ne lepődj meg, hogy rengeteg magyarral fogsz találkozni. Én nem is érzem magam külföldön.

2021. márc. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!